Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a párotok 4...

Mit szólnátok, ha a párotok 4 év után azt mondaná "Ha valami nem tetszik, mehetsz! "?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyon-nagyon szituáció függő.


Ha komolyan gondolja, akkor biztos átgondolnám a dolgot.

De pl. én is mondtam már nem egyszer, hogy "Akinek nem tetszik, annak el szabad menni", de nyilvánvalóan egyikünk se vette komolyan egy pillanatra se, ez nekem amolyan szavajárásom... (cserébe pl. káromkodni sose szoktam :) )


Szóval neked kell tudni mennyire mondta komolyan...

2011. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi történt, hogy ezt mondta?

A párom nem mondana ilyet, nem olyan szerencsére. De ha mégis nagyon elgondolkoznék azon, hogy érdemes e vele maradnom, vagy fogadjam meg a "tanácsát" és csomagoljak...vagy esetleg tegyem ki az ő szűrét...

2011. jún. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szedném a cuccaimat,és mennék...ha megbánta,akkor úgyis megbeszélitek,utánad megy vagy felhiv...ha nem akkor ennyit jelentett neki a 4év és te!!
2011. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnátok, ha a párotok 4 év után azt mondaná "Ha valami nem tetszik, mehetsz! "?


Mennék,ő azakarja,hogy menj.Csak gyáva kimondani,azt akarja hogy te mond ki hogy vége,lehet van neki már más...

2011. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ha ilyen csipcsup beszólások miatt rögtön menne valaki, akkor akár minden nap lehetne menni valamiért...ezt én is szoktam mondogatni a páromnak, h lehet csomagolni, de még mindig itt van :D

Szóval szerintem hagyd rá, már el is felejtette...azon viszont én elgondolkoznék, hogy minek jár el állandóan valahova, talán nem jó valami neki otthon? vagy unatkozik?

2011. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!