Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövö gondolataim, elképzelésem...

Jövö gondolataim, elképzelésem normális?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,ha pár év múlva lesz saját lakásom,meg minden ami megvan.de én nem vágyok saját esküvüt ilyesmit,pasit se tartanék otthon,mert már uncsi,néha jó 1dül lenni otthon(de persze találkozzni szoktam barátaimmal és ismerösőkkel,szeretem a társaságot).és arra gondoltam ,h 1dül felnevelém saját gyerekem(persze ha jól állok anyagilag),mert édes ,aranyos gyerek,persze ha megnő és nagy lesz ugyanúgy szeretni fogom,de apa nélkül nőne föl.

szted nem lenne baj?


22é/L


2010. jún. 16. 01:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Kedves 12.42 ! Ez nagyon jó volt !

Kedves Kérdező !Mert volt néhány rossz tapasztalatod, megvonod a gyerekedtől az apa lehetőségét? Hol van a bizalom? Minden emberi és még az ember-állat / kutyák, macskák, lovak stb./közötti jó kapcsolat alapja? Ebben a szellemben is akarod majd nevelni, hogy fúj, a fiúk rosszak?

2010. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
én nem fogom,ugy nevelni,h fiuk rosszak.ha gyerekem szeret valakit,elfogadom,nem fogom tiltani tőle.én még bizzok benne,de házasságban nem.papirok nélkül és lehet szeretni egymást ,jóban -rosszban mellete lenni.szerintem esküvő szép ,de akkor is hülyeség pénzt dobálni erre,utána meg valás jön az is pénzbe kerül.
2010. jún. 16. 14:36
 33/34 anonim ***** válasza:

képzeldm, ha már a papiroknál tarunk. a nagyanyámnak van egy élettársa aki majdnem meghalt. és mivel nem voltak akkor még házasok majdnem az utcára került. mert a férfi a gyerekeinek szánta a lakást és így a nagyanyám az utcán kötött ki. nálunk nem fért volna el. és képzeld mindez csak a "vacak" papirok miatt. szerencsére már házasok, így, ha a nyagyanyám élettársa, aki már a férje meghal, akkor a nagyanyámé a lakás egy része, és addig lakhat benne míg meg nem hal.

na csak ennyita akartam a papirokról mondani. szóval a házasság nem pénzkidobás. (najó a nagy ceremónia meg a bazinagy lagzi tényleg az) de a papirok igenis nagyon fontosak.

18/l

2010. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Mégis csak buta vagy te, vagy még inkább: sötét. Az írásodból is kiderül.

És ha fiad születik, akkor mit csinálsz vele, megfojtod, hogy majd egyszer a távoli jövőben ő se tudja megcsalni asszonyát??

Arról hallottál már, hogy nők miatt is mennek tönkre házasságok, mert az asszony félrelép?

Önbeteljesítő jóslat: mondogasd csak eleget a párodnak, hogy egyszer majd úgy is megcsal téged és tényleg úgy lesz.

Fordulj pszichiáterhez.

2010. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!