Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövö gondolataim, elképzelésem...

Jövö gondolataim, elképzelésem normális?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,ha pár év múlva lesz saját lakásom,meg minden ami megvan.de én nem vágyok saját esküvüt ilyesmit,pasit se tartanék otthon,mert már uncsi,néha jó 1dül lenni otthon(de persze találkozzni szoktam barátaimmal és ismerösőkkel,szeretem a társaságot).és arra gondoltam ,h 1dül felnevelém saját gyerekem(persze ha jól állok anyagilag),mert édes ,aranyos gyerek,persze ha megnő és nagy lesz ugyanúgy szeretni fogom,de apa nélkül nőne föl.

szted nem lenne baj?


22é/L


2010. jún. 16. 01:05
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
önmagában nem lenne baj, hiszen mindenki úgy csinálja ahogy jólesik neki. Mindenben van pozitívum, ahogy a te elképzelésednek is vannak elönyei. Viszont: a gyereknek apa kell. Nem véletlenül van az embernek két szülöje és nem csak egy. Kell a férfi példa. Ha pozitív, ha negatív de kell valamilyen, hogy legyen viszonyítási alapja. Meg egy apa más dolgokat tud átadni a gyereknek, tudást és gondolkodási módot egyaránt. Szerintem úgy ne vállalj gyereket, hogy nem lesz apja. Ne fosszd meg a kicsit ettöl! A többi részével amúgy mondom, semmi baj nincs.
2010. jún. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

és ha pótapát bérelnék?csak,hogy gyereknek legyen jó.

de nem hiszem,h erre szükség lenne,ugyis megkap tőlem mindent,szeretben nevelni fogom,de én nem fogom bánni,hogy nem lesz párom.

2010. jún. 16. 01:31
 3/34 anonim válasza:
100%

Láttam már furcsa családokat.

Amikor nem volt egyik másik haveromnak apja, nem is volt rá kíváncsi mert az apja még a születése előtt lelépett. Így is felnőhet egy értelmes ember.

Másik esetben meg az apa alkoholista volt, de ebben a családban is a gyerekből egy értékes felnőtt lett.

És néha ha, ha van mind 2 szülő attól még lehet elbaszott gyerekük.

Talán a gond ott kezdődik hogy az ember hogy kezeli a gyerekét, meg hogy mikor kérdi a gyerek hogy neki miért nincs apja, akkor nem mind1 hogy mit mondasz neki...

Én nem akartam hogy legyen, lehet elfogadja... lehet kiakad...

De ugyan ez lehet akkor is ha azt mondod hogy elhagyott minket. Felmerülhet a kérdés benne hogy én miért nem kellettem neki...


De szerintem minden esetben van esély rá hogy értékes felnőtt legyen egy ilyen gyerekből.

2010. jún. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyedül akarsz otthon lenni akkor miért akarsz gyereket? Hidd el az apa (ha jó) csak megkönnyítíí az életed.
2010. jún. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
És elmész egy spermabankba vagy mi? Mert azért vannak olyan elvetemült férfiak akik igényt tartanak a gyerekükre és nincs jogod elvenni tőlük.
2010. jún. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:38

Privát e-mail a válasz írójának


: Hát ez igaz,h nem mindegy ,h mit mondok neki,ha kéri ,miért nincs apukája..hát megvallva igazat elmondom neki.lehet,h elfogadja vagy kiakad.de sose fogom megmondani,h ki a apja,mert ugyanis nem apja nevén lesz,és ugysem fogja tudni utánanézzni.


utolsónak:hát otthon nyugisnak érzem magam,én vállalom kockázatot(igaz nem lesz könnyű),azért nem akarok ,mert kirázz a hideg, h férfiak csalják párjukat,ez olyan megalázzó.inkább egyedül nevelem fel,minthogy éljek valakivel.nekem elég ,ha barátok,haverok vagy ismerősök vagyunk.

2010. jún. 16. 02:17
 7/34 anonim ***** válasza:
50%

Most ez lol?


Ha nem lesz apja, és tegyük fel fiú lesz, akkor nagyon lányos egy fiúgyerek lesz az. ( ergo b*zi )

2010. jún. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

És mi alapján fog majd a leendő gyermeked magának párt választani? Főleg ha lány... vagy ha éppen fiú, kivel fogja az olyan dolgokat megbeszélni, amiről csak a pasik tudnak?


Amúgy szerintem vész esetére ez a terv nem olyan rossz, de ne ez legyen a célod, hiszen kirepül majd előbb-utóbb, ki marad neked majd? Akkor majd állandóan az ő nyakán fogsz lógni? és mivel nem fog más lekötni, nagy az esélye annak, hogy az ő életét is te fogod irányítani, és milyen már az, ha egy felnőttet még a szülei irányítanak, mert nincs önálló gondolkodása?


(bár szerintem fals ez a kérdés)

2010. jún. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
nem lennék a gyereked...
2010. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Neked van apád?
2010. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!