Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövö gondolataim, elképzelésem...

Jövö gondolataim, elképzelésem normális?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,ha pár év múlva lesz saját lakásom,meg minden ami megvan.de én nem vágyok saját esküvüt ilyesmit,pasit se tartanék otthon,mert már uncsi,néha jó 1dül lenni otthon(de persze találkozzni szoktam barátaimmal és ismerösőkkel,szeretem a társaságot).és arra gondoltam ,h 1dül felnevelém saját gyerekem(persze ha jól állok anyagilag),mert édes ,aranyos gyerek,persze ha megnő és nagy lesz ugyanúgy szeretni fogom,de apa nélkül nőne föl.

szted nem lenne baj?


22é/L


2010. jún. 16. 01:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%

Amikor annyi idős voltam, mint most te, már volt gyerekem. És egyedül neveltem. Te komolyan abban az álomvilágban élsz, hogy az olyan egyszerű? Egy kisgyereket még ketten sem könnyű felnevelni, hát még egyedül. Pedig én végülis sosem éltem meg tragédiának azt, hogy egyedül nevelem a fiam, de azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy sosem jutott még eszembe nehéz percekben, hogy "miért kell ezt nekem egyedül csinálni???"


Mellesleg az írásodból kitűnik, hogy borzasztó gyerekesen gondolkodsz. Neked még bőven nem kell gyerek, ha így állsz a dolgokhoz, de még pasi sem. Valahogy úgy tűnik az írásodból, hogy 1. nagyon butus vagy 2. nagyon részegen írtad amit írtál.

Na meg ez a "néha jó egyedül lenni otthon" és egy ilyen néha miatt te azt választanád, hogy a gyerekednek ne legyen apja. Ja, és ha gyereked lesz, akkor marhára nem leszel egyedül otthon. Ezt jobb, ha tőlem tudod. Egy gyerek ott van mindenhol, nem lesz egy perc nyugtod sem elég sokáig. Nem úgy megy az, hogy berakom a kiságyba, és ott marad fél napra.

Na jó, nem is ragozom tovább, hogy micsoda marhaságot írtál...

Csak azt szeretném tisztázni, hogy nem feltétlenül tragédia az, ha egy gyerek egyszülős családban nő fel, sőt, még az sem, ha ennek tudatos választás az alapja, de az is egészen biztos, hogy te, kedves kérdező, még minimálisan sem vagy képben azzal, hogy mivel is jár egy gyerek, azzal meg pláne nem, hogy mivel jár akkor, ha egyedül neveled.

2010. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

hát kicsit fura, hogy nemn lesz mellette az apja. én apa mellett növök és a világ összes kincséért se válnék el tőle. mert nagyon szeretem.é ilyen vagyok inkább apám, mint mamás. de úgy hallottam, hogy a lányokra ez a jellemző.

de amúgy ha nem tud róla nem fogja hiányolni. igazábol a terved szép és jó meg minden, de vagy két bökkenő.

1. bökkenő: ugye a férfi kép nem lesz ott a gyereknél kicsi kóra óta. majd oviban nagyon fog nézni, hogy mik azok a fiúk.

2. bökkenő: a kicsik tele vannak energiával. éas te nem lehetsz mindíg mellette, hogy játsz vele. ha fiú akkor mégtöbb energiája lesz.

szóval egyedül gyereket válalni hatalmas felelősség és irdatlanul nagy próbatétel és kihívás. ha sikerül akkor egy rendes gyerek lesz belőle, ha nem sikerül elkanászodik.

szóval remélem bírni fogod az iramot a munkahellyel és a kicsivel. ha bármi van kér a szüleid segítségét (ha megteheted). hidd el gyerek miatt szívesen segítenek.

szóval sok sikert és szeretetet és boldogságot :D

L/18

2010. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Kedves 8.26-os ! A korodból látszik,hogy még neked is" nőnöd" kell.Azt irod, forduljon a szüleihez.Vagyis, mert ő igy döntött, a szüleire is automatikusan nagyobb terhet tesz, mintha két szülős családba szülné a gyerekét. Ha valaki gyereket vállal, akkor legyen annyira felnőtt és önálló, hogy nem rohan mindjárt haza, mert gondja van. Természetes, hogy a szülő segit, ahogy tud, de eleve erre a segitségre épiteni egy gyerek sorsát? Apa nincs, de azért milyen jó, hogy nagyapa van? Vagyis az anyának volt apja, akitől most segitséget kérhet. Pl. ettől is megfosztja leendő gyerekét, hiszen neki nem lesz majd ott a nagyapai segitség, mikor már ő vállalna gyereket. Számoljunk egy kicsit: dönt 1.a gyereke,2.a bocsánat a kifejezésért, de a tenyészapa, 3.a saját szülei jövőjéről és a 4.leendő unokájának egyik a nagyapjáról is. Mindezt egyetlen ember önzése miatt. Csak szerintem szörnyű ez az arány?
2010. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok buta,nem gondolkodok gyerekesen.én tudom,h nem könnnyű nevelni 1dül,én tudom,h milyen van tapasztalom.

apukám van de elváltak a szüleim már nagyon régen.

jelenleg van párom,nagyon szeretem,de ugyis tudom,hogy megcsal engem, majd később(ki tudja,de ha tőle lenne gyerek,akkor természetesen nem tiltom tőle a gyereket),olyan sokszor hallani ,itt olvasni,h párjuk megcsalják asszonyukat :( ,hiába hiszik a nők ,h ő lesz az igazi,h minden jó lesz..de nem,hogy végén kiderül, h megcsalt.engem a hideg kirázz.anyukámra számithatok ugyanis imádja gyerekeket,én megtehetem,h vigázzon rá,de csak abban esetben ha fontos.

2010. jún. 16. 09:50
 25/34 anonim ***** válasza:
62%
Ha úgyis tudod, hogy megcsal, akkor miért vagy vele? Kabaré vagy pici lány!!! A saját szánalmas nyomorú életedből kellene tanulnod és ettől kellene megkímélni a gyereket. Vagy te más nyomorára élvezel? Remélem addig nem lesz gyereked, amíg be nem nő a fejed lágy....
2010. jún. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

Te egy ilyen spermatolvaj leszel, mert ilyen elvek mellett soha nem fogsz találni senkit, aki felcsinál. Vagy egy éjszakás kalandból lesz gyereked vagy a nyilvános wc-ben fogsz csak donortócsákat találni..



Gusztustalan ocsmány féregnek tartalak.

2010. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Én apa nélkül nőttem fel, hidd el, nem öröm. Apukám meghalt, annyira kicsi voltam, hogy nem is emlékszem rá. Tíz év apa nélkül, utána anya újra házasodott. Bejött az életünkbe egy pasi, aki megmondta, mit csinálhatok, és ráadásul totál idegen. Nem tudom, mi a rosszabb, ha nincs férfimodell, vagy ha egy tök idegen bejön az életedbe. A te gyerekednek akkor is rossz lesz, ha egyedül leszel, de akkor még rosszabb lesz ha meggondolod magad, és összejössz valakivel, aki sosem fogja a sajátjaként szeretni őt. Hidd el, a gyerekvállalás kérdésében a gyerek érdeke az első nem a tiéd.
2010. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen most nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. Szóval előre tudod, hogy meg fog csalni? Te nagyon pesszimista vagy. Sok olyan kérdés van, meg sztori, hogy megcsalt a párom, mit tegyek. De sok olyat is olvashatsz, hogy azt írják, boldogan élnek. Ha kell egy ellenpélda, tessék, itt vagyok én: Engem nem csal meg a párom, igaz, még csak 6 éve vagyunk együtt. Mért gondolod azt, hogy az összes férfi egy szemét alak? Mert ha nem akarsz párt magadnak, és azt mondod, hogy úgy is megcsal, akkor mégis mit gondolsz még a te párodról? Szereted a párodat, és ha tőle lesz a gyerek, nem tiltod el a gyerektől...ezt írtad. Magyarul ha csinál neked egy gyereket, ott fogod hagyni, mert egyedül akarod felnevelni? Te nem vagy normális? Hé, valaki szóljon szerencsétlen srácnak, hogy erre a nőre ne pazarolja az idejét..és elmondtad ezt a párodnak? Hogy te egyedül akarod majd felnevelni a gyereket, ha esetleg össze is hozzátok ketten?
2010. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Mi az, hoyg ugyis megcsal majd a barátod?


Én 22 éve élek együtt a férjemmel és soha nem csalna meg (mint ahogy én sem öt), mert ennél fontosabb az a közös élet, amit egsütt felépitettünk.

2010. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

nem hagyjám el a párom,ha meglenne a gyerek.de ha engem elhagyná vagy elválik tőlem,akkor egyedül nevelem.többi hozzászóloknak annyité: örülök,h nem csaltak meg.de amugy évek során sose lehet tudni,h akár volt e vagy sem,jobb nem tudni amig nem fáj.

még fiatal vagyok,majd meggondolom magam még.

2010. jún. 16. 13:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!