Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövö gondolataim, elképzelésem...

Jövö gondolataim, elképzelésem normális?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,ha pár év múlva lesz saját lakásom,meg minden ami megvan.de én nem vágyok saját esküvüt ilyesmit,pasit se tartanék otthon,mert már uncsi,néha jó 1dül lenni otthon(de persze találkozzni szoktam barátaimmal és ismerösőkkel,szeretem a társaságot).és arra gondoltam ,h 1dül felnevelém saját gyerekem(persze ha jól állok anyagilag),mert édes ,aranyos gyerek,persze ha megnő és nagy lesz ugyanúgy szeretni fogom,de apa nélkül nőne föl.

szted nem lenne baj?


22é/L


2010. jún. 16. 01:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Remélhetöletg pár év múlva érettebb leszel, és nem ilyen gyerekesen gondolkodsz.
2010. jún. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Szerintem még meggondolod.

Engem ergo az riasztott: minden este 8-kor pizsamaosztás, és ez így lesz mindhalálig.

nem így lesz. :)


A gyermeknek pedig tényleg szüksége van apára. A lányok nagyon apásak, később hozzá képest választanak párt,

a fiúknak pedig ő tölti be a férfi-fegyelmező-minta/ellen minta szerepet.

Szóval fontos, a gyerek egész életére rányomja a bélyegét, milyen családban-csonka családban nőtt-e föl.

De még nagyon sok mindent másképp fogsz gondolni a korod haladtával.

2010. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

"pasit se tartanék otthon" ???!


Hát veled mi van anyukám? Mintha egy kutyáról beszélnél ebben a stílusban.

Te qrvára összeegyeztethetetlen vagy az élettel, javaslom, hogy se "pasi", se gyerek ne legyen. Kövesd inkább Darwin elméletét, márha ez a név mond valamit.

2010. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom mit képzelsz?!Szerinted a gyereknek sem lesz szüksége apára? Meg milyen már ez, hogy "pasit se tartanék otthon"???? Szerintem te nem vagy normális. Ha teljes családot sem tudsz biztosítani a gyereknek (ami a legfontosabb)akkor inkább gyereket se akarj. Hogy magyarázod meg majd a gyereknek az ideológiádat? Lássuk csak...őőő: anya túl sok szex és new yorkot nézett és szuperanyunak és szuperszinglinek érzi magát. Nem néztél te túl sok szinglis filmet?


Nem bántani akarlak, de jó lenne ha nem tennéd tönkre a gyerek életét....

2010. jún. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
30%

én meg nőt nem tartanék SEHOGY, nemhogy otthon. csak a pénzemet szívná el, ha lesz barátnőm nem fogom fizetni a számláit a kajáját stb.

gyerek meg ki van zárva!

2010. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Még csak 22 éves vagy, még formálódhatsz. Azon kívül a terhesség alatt is rengeteget változhat az ember. Olyan dolgokat hozhat ki belőled, amiről sejtelmed sem volt. Azt kérdezed, hogy normálisak e a gondolataid? Hát abból a szempontból nem, hogy eleve nem akarsz párt magadnak. Az ember társas lény. Furcsa, hogy egy fiatal nő nem szeretne társat magának az életben. Valami oka biztosan van.
2010. jún. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Azért bántani sem kell Őt! Nem mondom, hogy igaza van, és nem tudjuk mi áll a "döntésének" a hátterében! Én világ életemben arra vágytam, hogy legyen egy szép feleségem, pár gyerek, egy szép ház és egy kutya! De életem szerelme kidobott, és tudom, hogy más nőt nem tudnék őszinte szerelemmel szeretni. És nekem is megfordult a fejemben, hogy saját gyereket márpedig szeretnék. De nem akarok mellé egy olyan anyát, kit nem szeretek. Avval jobban tönkre tenném mind3unk életét. Várj még, hát ha jön a nagy Ő, és nem fogod így gondolni
2010. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy a nők egy része MAGÁNAK szül gyereket, hogy neki jó legyen, hogy Ő jól érezze magát, nem gondol arra, mit tesz az állitólag szeretett gyerekével.Meg sem fordul a fejében, hogy a gyereket eleve megfosztja a másik szülőtől, vagyis tervezetten csonka családot hoz létre!Meg kellene kérdezniük olyanokat, akik akaratuk ellenére apa nélkül nőttek fel, ők mit gondolnak erről? "Azért nincs apukám, mert anyukám úgy gondolta, neki nincs szüksége rá, tehát nekem sem?? " Sajnos egy jól műküdő családban is előfordulnak tragédiák, ahol az egyik szülő meghal, ez éppen elég baj.És igen, vannak szörnyű apák, ahogy szörnyű anyák is. De néhány rossz tapasztalat miatt igy dönteni egy másik EMBER sorsáról egyértelműen önzésnek tartom.Biztos vagyok abban, hogy vannak normális férfiak, akik szeretnének gyereket és jó apák lennének.Egy ilyen döntéssel a férfit is eleve megfosztják apaságától, vagyis már két ember sorsáról döntenek a megkérdezésük, beleegyezésük nélkül.Mi a férjemmel közösen /vagyis ketten/ neveltük a gyerekünket és a legnagyobb gond igy is az volt, hogy mindig meg tudjuk szervezni, hogy legyen vele valaki, ha beteg stb. stb. Egyedül ez sokkal nehezebb, előbb -utóbb segitséget kérnek valakitől, mert "milyen rossz,hogy egyedül kell mindent csinálni,egyedül nem győzi stb". Egy gyerek szülése jó esetben nem babázást jelent, ami csak jó dolgokról szól, hanem komoly FELELŐSSÉG egy EMBER sorsáról.Bárkiből bármikor lehet szülő, ha arra biológiailag érett.Jó lenne, ha végre eljutnánk oda,hogy csak akkor és azoknak lehessen/ kelljen/ gyereket VÁLLALNI/ a szóban is benne van,hogy komoly dologról van szó/, akik erre vágynak és szellemileg, erkölcsileg és sajnos anyagilag is alkalmasak erre a nagyon szép, de igen nehéz feladatra.Remélem, a hozzászóláspok alpján elgondolkodsz álláspontodon és feltesezd magadnak a kérdést: te szeretnéd, ha sosem lenne apukád ?Nagyon jó lenne, ha nem abból indulna ki mindenki, hogy egy részeges apánál talán jobb lenne. Nem hiszem, hogy ilyenkor lecsúszott embereket kellene példaként felhozni. Tessék keresgélni a sok helyes, normális srác között,és csak akkor gondolni a gyerekre, ha már tisztában vagy, miről is van szó.
2010. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ennyi. Uccsónak igaza van!
2010. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Hát, már ne is haragudj, de szörnyen gondolkodsz,

az addig rendben, hogy nincs szükséged társra, de mi jogon fosztanád meg a gyereket az apjától?

Én babát várok, nem vagyok együtt a gyerek apjával, de soha nem fogom tiltani tőle,mert szüksége lesz rá.

Attól, hogy neked nem kell, a gyerekednek igenis kell apa.

2010. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!