Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hugomról lenne...

Mit tehetnék? Hugomról lenne szó,2 éve egyszer sem ment el fürödni strandra azzal a kifogásal hogy kövér. Nem állítom hogy nincsen rajta felesleg, (10kg) de akkor is. Családdal senkivel sem hajlandó elmenni.

Figyelt kérdés
Pedig, strandon sem kutyák ahogy egyesek kinéznek.. sehogyan nem tudom meggyőzni.! köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 15. 14:17
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
És?!Én meg kb. 5 éve nem fürödtem a strandon.Nem tudom mit eszik mindenki a strandon...A strandnál vannak jobb helyek is mint például a mozi.
2010. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Sajnos nem olyan könnyű fogyni, főleg az utolsó kilókat. Engem is iszonyatosan zavar, de nem tudok mit csinálni vele. kb. életemben 2x voltam strandon és gyűlölöm. Nem megyek és kész. Sok helyre el lehet menni még szórakozni.
2010. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Oda megy a tesód ahová akar, ne piszkáld. Oké, hogy segítenél de végűl is az ő dolga és nem olyan nagy ügy. Az én nővérem 10 éve egyszer jött velünk egy tóra s akkor is csak olvasott a parton ruhában. Nem érdekli se a mozi, randizás, disco sem és nem rám tartozik.
2010. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

14:41

Hogy híztál meg 45-ről 57-re?

Én kb. 43 vagyok és úgy szeretnék legalább 10-et felszedni. De nem megy:(

2010. jún. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem hogy mi alapján pontoztok le , azért mert bmeg a csajnak meg van a saját joga ahhoz hogy elmegy strandra vagy sem ? nehogy már ti mondjátok meg neki hogy kötelező lemennie ha nem érzi jól magát abban a környezetben :@
2010. jún. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!