Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hugomról lenne...

Mit tehetnék? Hugomról lenne szó,2 éve egyszer sem ment el fürödni strandra azzal a kifogásal hogy kövér. Nem állítom hogy nincsen rajta felesleg, (10kg) de akkor is. Családdal senkivel sem hajlandó elmenni.

Figyelt kérdés
Pedig, strandon sem kutyák ahogy egyesek kinéznek.. sehogyan nem tudom meggyőzni.! köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 15. 14:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Én piszkafa vagyok, mégsem áll jól rajtam a fürdőruha. Pont azért, mert piszkafa vagyok. És én sem megyek strandra, mert már akkor is kapom a jóindulatú megjegyzéseket, ha pólóra vetkőzöm. Szerintem 14 éve nem voltam strandon. És nem is valószínű, hogy valaha is menni fogok a sok kedves jóindulatú ember miatt.

De 10 kg felesleg sztem nem sok.

2010. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam már több mint két éve, pedig nem is vagyok kövér és szeretek sportolni. Lehet ,hogy a tesódnak se csak a súlya miatt nincs kedve.
2010. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
53%

Ma 14:24:

Talán azért néz ki jól a "piszkafa pics-kon", mert keveset takarnak, szal nem a fürdőruci nem jó, hanem ami alatta van, bocsi :D


Kérdezőnek: szerintem se erőltesd, nem biztos, hogy ezért nem szeretne menni.

2010. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
rajtam is van úgy kb. 4-5 kg feles,de nagyon sok pasi azt modja,h sokkal szexibb vok így,mint régebben amikor 45 kg voltam.Most 57 kg vok és sokszor nekállok fogyózni le is megy 2-3 kg,de már majdnem megőrülök,h körülöttem mindenki eszik én meg napi 10 almán élek.Most hullahoppozom és már fogytam fél cm-t a derekamról.Próbálja ki,elég hatásos.
2010. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
100%
ha télleg nagyon kövér a húgod amit nem hiszek úgyse fogja senki bámulni. ha meg akárki is megbámulja az valszeg nem azért van emrt kövér
2010. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem bámulom a kövéreket, sztem épp elég önző mindenki ahhoz, hogy magával legyen elfoglalva :)
2010. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Az én nagymamám is ilyen. Elmenne a strandra, főleg ilyen időben, de az a rögeszméje, hogy kövér, és hogy mindenki őt nézné a strandon. Ehhez a dologhoz szükségeltetik egy bizonyos fokú magabiztosság, amellyel sem a te húgod, sem az én nagymamám nem rendelkezik. Hiába nyaggatjátok, nem fog menni. Szerintem egy próbálkozást (még) megér: menj oda hozzá, és mondd el neki, hogy a súlyfelesleg, amivel őszerinte rendelkezik, előnyösen mutatja be őt. Mondd, ha kell, hogy sokan így szeretik, és ha akar, tegyen ellene, de ne azzal, hogy megvonja magától a szórakozási lehetőséget. Annyi ember megfordul a strandokon, olyan különlegesek, és mégis mindegyikükben vannak szerethető vonások, így nem ítéli el őket senki. Ha meg ezen fentakad a húgod, akkor többet ad az idegenek véleményére, mint a tietekére.

Egyébként, ha beszélsz vele, akkor ne színezd ki a valóságot, ne mondd, hogy manökenalkat, hanem hogy teltkarcsú; hogy sokan így szeretik, furcsa is lenne olyan girhesen, mint a szomszéd csaj (akire nyíltan irigykedik is); hogy az emberek elfogadják és szeretik őt, és ha nem akarja, hát ne higgye el, de aztán nehogy túl későn jöjjön rá erre; hogy az emberek gondolnak rá is, hisz amíg van a méretében fürdőruha, addig nem elveszett ember...

Egy sor indok áll amellett, hogy a húgod nem egy paranormális tenyészetből származú hájpacni, hanem egy átlagos lány, aki idővel elnövi a súlyfelesleget, és minden rendben lesz.

2010. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Pf a strandot én sem bírom. Inkább tengerpart, fürdők, szauna vagy ilyenek, de strand.. bacitelep.

Sztem se erőltesd. Ha nagyon szeretne akkor menne magától is. De így h nincs megelégedve magával végig azon parázna h ki figyeli vagy ki röhög az alakján és nem érezné jól magát.

2010. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem fogod tudni meggyőzni. Majd, ha ő maga jól fogja érezni magát a bőrében, el fog menni.

Én azért egy csinos nőnek vagyok mondható, 164 cm, 49 kg, jó alakom is van hozzá, és évekig takargattam magam a strandon, mert úgy gondoltam nem vagyok elég tökéletes. Hát ma már nevetek magamon, hogy ilyeneken voltam kiakadva, hogy még lehetne kerekebb a fenekem.

De vigasztalásul, én soha nem ítéltem meg senkit, aki ducibb, az lehet még szebb is mint én vagy bárki más, mert soknak a duci tetszik. Én is szeretnék vastagabb lenni, de hiába zabálok nem hízok. Így kell elfogadnom magam.

Tesód is rá fog jönni, hogy csinos, de ahhoz az is kell, hogy ti is mondjátok neki sokszor, hogy: Hú, de piszkosul jól nézel ki. Vagy: Nagyon jól áll ez a ruha, frizura, stb.

El kell fogadja önmagát.

Sajnos ez a sok beteges reklám, hogy légy ilyen, légy olyan, csak akkor vagy jó, ha sovány vagy, csak az a jó, ha egyenes a hajad, stb. teljesen tönkreteszi a fiatalok önértékelését. Szóval nem csodálom, hogy szegénykém ilyen szégyenlős.

Kívánom neki, hogy rájöjjön, hogy nincs miért.

2010. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! régebben ment strandra.. nagyon sokat.. de már nem.. inkább itthon ült a nagy melegben is..
2010. jún. 15. 14:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!