Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hugomról lenne...

Mit tehetnék? Hugomról lenne szó,2 éve egyszer sem ment el fürödni strandra azzal a kifogásal hogy kövér. Nem állítom hogy nincsen rajta felesleg, (10kg) de akkor is. Családdal senkivel sem hajlandó elmenni.

Figyelt kérdés
Pedig, strandon sem kutyák ahogy egyesek kinéznek.. sehogyan nem tudom meggyőzni.! köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 15. 14:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is van kb 10 kiló és én sem vagyok hajlandó kimenni a strandra.Magamból kiindulva teljesen felesleges győzködni ugysem fog kimenni.
2010. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
ne kényszerítsétek vidd el inkább futni
2010. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
45%
Na most remélem megértitek amit írok. Van egy rokonom, aki 150 kiló. Nem megy sehova velünk, nemhogy strandra, vagy 10 éve nem volt ott velünk,sehogyan sem lehet őt kivinni, pedig nagyon jó lenne, ha kicsit mozogna, régen szeretett úszni, csak a gyógyszek miatt meghízott! Tudjátok mióta nem jön ki velünk? Amióta megbámulták a strandon az olyan hülye emberek mint ti, akik azt sem tudjátok, egy kövér embernek mennyire rossz ez,aki nem önhibájából lett kövér! Minek kell bámulni a másik embert??? Foglalkozzatok a saját dolgotokkal.. Mondd neki, hogy az úszás segít a súlyfelesleg ledolgozásában,menjetek ki többen, ne csak ketten,akkor majd úgy látja, megoszlik a figyelem!
2010. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
58%
15:18 vagyok. Elnézést a pejoratív hangnemért,kissé felindultam.
2010. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretek strandra menni, mert nem szeretek fürdőruhára vetkőzni, valamint unatkozom kint. Miért baj, ha nem akar kimenni? Ha alapvetően szeret strandolni, akkor úgyis lefogy. Ha meg nem, akkor meg nem kellene győzködni.

Nekem a halálom, amikor jönnek a jószándékú barátok, családtagok, hogy de milyen jó. De kimegyek, meleg van, tűz a nap, alig látok valamit, leégek... és hiába mondom el, nem értik. Legyél vele kicsit megértőbb.

2010. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem akar menni, ne erőltesd.

2. Ne emlegesd a súlyát, még úgy se, hogy nem is olyan kövér. Találj valami szépet rajta, és dicsérd meg, ezzel erősítheted az önbizalmát.

3. Találj olyan közös foglalatosságot, amihez nem kell levetkőzni, mozgással jár, de szórakoztató is egyben, így együtt lehetettek és a fogyását is segíted. Javaslom a labdajátékokat, az már nagyobb társaság, így a szociális élete is fellendül a húgodnak.

2010. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
11%
Már bocs de senkit nem érdekelsz sem te sem a kövér rokonod. Nem kéne másokra fogni ha ő beteg és nem vagytok vele jóban. Egy idegen embernek nem kötelessége tudni hogy kinek mi esik rosszul illetve hogy merrefelé szabadna néznie.
2010. jún. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

És a strandba mi a jó? Az hogy olyan vízbe fürödhetsz amibe rajtad kivül jópáran megmártják izzadt testüket, netán gombás lábukat és még sorolhatnám, a gyerekek meg belepisilhetnek a vízbe? Meg vadidegen emberek mustrálják h mutatsz fürdőruhában, és bármit összeszedhetsz a vízben?

Ha van kertetek akkor ott is lehet napozgatni... Meg vesztek felfújható medencét,és teleengeditek vízzel.

2010. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
En nem vagyok sovany, megsem ez az oka annak, hogy nem akarok strandra menni, hanem az, hogy nekem az nem nagy szorakozas es nem szeretek a napon lenni, mert egybol leegek. Ha uszni akar az ember, uszodaba is mehet - akar baratokkal is. Nem mindenkinek szorakozas a strand. Miert kell eroltetni?
2010. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
49%
hehhh Legalább van önkritikája! Le kéne fogyni
2010. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!