Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Hugomról lenne...

Mit tehetnék? Hugomról lenne szó,2 éve egyszer sem ment el fürödni strandra azzal a kifogásal hogy kövér. Nem állítom hogy nincsen rajta felesleg, (10kg) de akkor is. Családdal senkivel sem hajlandó elmenni.

Figyelt kérdés
Pedig, strandon sem kutyák ahogy egyesek kinéznek.. sehogyan nem tudom meggyőzni.! köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 15. 14:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Már nem azért de a strand nem kötelesség hanem egy szórakozási lehetőség. Ízlése pedig mindenkinek más. Ő nem szereti a strandot, ennyi. Azt csinál amit kar, ha nem akar menni akkor nem megy.
2010. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
16%
Mond meg neki, hogy nem körülötte forog a világ! Ha zavarja a súlya, fogyjon le!
2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem akar menni sajnos nem tudsz mit tenni.

Esetleg megpróbálhatos rávenni,hogy járjatok el együtt futni/biciklizni vagy valami és most,hogy itt a nyár egyetek sok gyümölcsöt.Így tudna fogyni pár kg-t,hátha akkor elmenne strandra;)

2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Talán próbálj rá hatni, keress neki egy előnyös fürdőruhát. Mutasd meg neki, hogy milyen alkattal is képesek az emberek kimenni a strandra... nem 10 kiló, mint inkább 30-40 kiló felesleggel is, csíkos, löttyedt hassal meg ilyesmi.
2010. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
55%
én sem voltam strandon egy jó ideje, 65 kg vagyok, állítólag arányosan vagyok telt, de én mégsem elégszem meg magammal, és erre még rátesz a divat is , mivel kb a fürdőrucik 3/4-e csak az ilyen piszkafa pics*kon néz ki jól :D
2010. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
99%

B@szki, gyertek ki a strandra, ne pár kilón parázzatok. : D


16/F

2010. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
99%
Én tök vékony vagyok mégsem megyek strandra mert nem szeretem. A húgodnak sem kötelező, ha te akarsz menj egyedül vagy a barátaiddal,
2010. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Én is vékony vagyok, de egyszerűen nem vagyok oda a strandért, és a közös medencéktől meg egyenesen irtózom. Egyéni ízlés, ha nem szereti, ne menjen, ez nem testalkat függő.
2010. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
100%
Miért baj az, hogy nem akar strandra menni?? Te sem csinálod azt amit nem szeretsz, vagy ha igen elég fura ember lehetsz, és hagyd békén a hugod, ne erőltess rá semmit, ne nyaggasd ezzel állandóan, ha meg ennyire zavarja a súlya járj utána, hogy nem csúfolták-e, piszkálták-e már emiatt őt.
2010. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
én vékony vagyok mégsem járok strandra..mármint tengerpartra vagy balatonra igen, de a városi strandokat utálom. szerintem ha nem akar menni az az ő döntése, nem kell kényszeríteni. annak sincs semmi értelme, hogy elcibáljátok oda, ott meg rosszul érzi magát egész nap. mindenkinek meg kell békélnie saját testével, ameddig ez nem megy addig felesleges is erőltetni.
2010. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!