Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Levádnád a szakállad, ha a...

Levádnád a szakállad, ha a feleségednek nem tetszene?

Figyelt kérdés

Eleinte még poén volt, azt mondta, csak megnöveszti, aztán levágja ezt a teljes arcszőrzetet.

Minden egyes puszi egy szőrcsata és ha ivott vagy evett és úgy akar puszit adni, beleborzongok ebbe a nedves bajuszba. Bleeeeeee. Azt mondta, tavasszal levágja, mielőtt lebarnul. Mondanom sem kell, jócskán lebarnult már az arca, így hülyén nézne ki fehér féllel.

Egyszer számonkérte a külsőmet, hogy "ennyit sem teszel meg értem!", amikor is felnyitottam a szemét, hogy mindem egyes hajvágáshoz vagy színezéshez az engedélyét kellett eddig kérnem, ő meg mindig arra hivatkozik, hogy nincs ideje levágni.


Már lassan 2 éve.


2018. máj. 23. 07:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Csináltass rasztát az ENGEDÉLYE NÉLKÜL! Azon nekem is fennakadt a szemem, hogy egy hajfestéshez, hajvágáshoz engedélyt KELL kérned...
2018. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem volt a fazonon szakáll, csak később jött meg az esze. Az egyik Szex és newyorkban mondják, hogy a házasságban az a jó, hogy nem kell többet szőrteleníteni a lábad.
2018. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem növesztettem volna, ha tudom, hogy ennyire nem szereti.
2018. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

Párom bő egy havonta borotválkozik. A kapcsolat elején még sokkal többször, akkor még vigyázott, hogy ne nőjön meg. Az elején zavart, volt hogy olyan helyre mentünk, hogy mondtam, borotválkozz meg, így nem jöhetsz velem! Akkor megbántódott, azt mondta, ő se mondaná meg, én hogy nézzek ki. Azóta nem mondtam ilyet. Mostanra már "belátok a szakáll mögé" :D nem tudom másképp mondani, ugyan az az ember, elfogadom, még aranyosnak is tartom. Amúgy is valamilyen szinten divat lett a hipsztereknél. Plusz egy jó előnye van, hogy a többi csaj kevésbé mereszti rá a szemét, ami mindig nagyon idegesített. Nem mintha nem bíznék meg benne, de akkor is utáltam. Azért a másfél- két hónapos szakáll már engem is, és őt is zavarja.

Amúgy némelyik pasinál úgy vettem észre, a szakáll a személyiségük része lesz. Úgy érzem valami pluszt kapnak tőle, és olyan mintha kb. arra kérnéd, hogy vágják le a töküket. Nehéz ügy

2018. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Nő vagyok, de nem kérnék ilyet a férjemtől, ha neki tetszik. Ahogy ahhoz sem kérnék tőle engedélyt, ha be akarnám festeni a hajam, hol élünk?
2018. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Kipróbálunk dolgokat egymás kedvéért, de ha magunkon nem tetszik, akkor visszacsináljuk. Pl ő szakállt növesztett, mert mindig kidörzsölte a bőröm a durva borostája, és ő nagyon megszerette, meg tartja.

Én megnövesztettem a hajam, mert tetszik neki a hosszú haj, de idegesít és utálom, ezért le fogom vágatni kicsire.

2018. máj. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanez a sztori egyébként az olimpiai bajnok curlinges Matt Hamiltonnál. A versenyszezonra bajszot növeszt mindig, amit a felesége ki nem állhat. Neki viszont ez a kabalája, úgyhogy ragaszkodik hozzá. Mondjuk még ezen kívül is van elég sok rigolyája, elég vicces egyéniség.
2018. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16%
10 :DDD
2018. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"ennyit sem teszel meg értem!"

Az ilyen tipusu kapcsolatnak értelme sok nincs,kb csak átutazó kapcsolat.. Szakitsak,közötök nincs egy boldog párhoz,meg egymáshoz se. Biztos nem lennék két éve ilyen nyögve nyelős dologban,ahol a haj vagás.szakáll nyirás ilyen oriási probléma..

2018. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
és ha a nőnek van szakálla?
2018. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!