Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Levádnád a szakállad, ha a...

Levádnád a szakállad, ha a feleségednek nem tetszene?

Figyelt kérdés

Eleinte még poén volt, azt mondta, csak megnöveszti, aztán levágja ezt a teljes arcszőrzetet.

Minden egyes puszi egy szőrcsata és ha ivott vagy evett és úgy akar puszit adni, beleborzongok ebbe a nedves bajuszba. Bleeeeeee. Azt mondta, tavasszal levágja, mielőtt lebarnul. Mondanom sem kell, jócskán lebarnult már az arca, így hülyén nézne ki fehér féllel.

Egyszer számonkérte a külsőmet, hogy "ennyit sem teszel meg értem!", amikor is felnyitottam a szemét, hogy mindem egyes hajvágáshoz vagy színezéshez az engedélyét kellett eddig kérnem, ő meg mindig arra hivatkozik, hogy nincs ideje levágni.


Már lassan 2 éve.


2018. máj. 23. 07:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Tudod mikor kérnék engedélyt bárkitől is hajfestéshez! Ne csináld már, nem a kutyája vagy!

A szakáll pedig igénytelen, undorító és gyogyós külsőt kölcsönöz, ha meg olyan az ember akkor kifejezetten bzis.

37N

2018. máj. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretem a feleségem, akkor igen.
2018. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
2018. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
A ferj helyeben igen, levagatnam. Szerintem onzoseg, hogy ezt csinalja, tudja h nem tetszik igy neked, viszolyogsz. De gondolom a szexet azert ugyanugy elvarja, hogy nem vonzo a szamodra...
2018. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

3

Igen, tehát ha egy nőnek van esze és akarata, és nem akar a kutyád lenni akkor az leszbi. Mássz le a fáról.

37N

2018. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez nem férfi/nő meg kutyája/nem kutyája kérdés. Az a normális, ha a házastársak tetszeni akarnak egymásnak.

Nem azért, mert a kutyája vagyok, vagy alárendelt vagyok, hanem azért, mert őt szeretem, és az életem párjának választottam. Vonzódunk egymáshoz minden értelemben, lelkileg és testileg is, és ezt szeretnénk megőrizni.

Igenis megmondjuk a másiknak, hogy ez vagy az nem tetszik, így nem látjuk őt annyira szépnek, és mind a ketten figyelembe is vesszük a másik véleményét.

Nem engedélyt kérünk valamire, hanem érdekel minket a másik véleménye, és hajlandók vagyunk alkalmazkodni egymáshoz. Ez nem erőméregetés vagy harc, hanem egymás kölcsönös szeretete és tisztelete.

2018. máj. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Ha szeretem a feleségem, akkor meg sem növeszteném.

2018. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
92%
Nálunk inkább én kértem a férjem, hogy növessze meg a szakállát. Most már imádja és semmi pénzért le nem vágná. De ha neked nem tetszik a párodé, akkor igen, le kéne vágnia. A párkapcsolatban törekedni kell rá, hogy tetsszünk a másiknak szerintem. Persze a saját komfortérzetünkön belül.
2018. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

Jó, de most ez az a kérdés, hogy akinek szimpatikus a szakáll az le lesz pontozva, aki meg bunkó, tahó, módon, mint 1. Valaszoló leszidja, és undorodika szakalltol az fel lesz pontozva...

Komolytalan kerdes, komolytalan emberektől....

En nem csaka szakálltol, de az internettől is megfosztanálak titeket.😂

2018. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező szerintem növessz te is szakállat és akkor nem lesz probléma közetetek.


23L

2018. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!