Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogyan tudnám feldolgozni?

Ez hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés

A történetem annyi, hogy sajnos idén nem tudok leállamvizsgázni, mivel egy tantárgyat nem teljesítettem. Nem voltam rossz tanuló, csak ez most nagyon nem jött össze. Átlagaim is mindig 4,5 felett volt.

A szüleim persze azt mondták, hogy nem baj, majd sikerült következő félévben. De mindig előhozzák, hogy már rég diplomás ember lehetnél. ÉS ez nagyon fáj.

A másik hogy barátnőim mindd lediplomáztak, bár nyelvvizsga hiányában nem kaptak diplomát. És szüleim mindig ezzel jönnek hogy persze nekik meglett. Egész nyáron nem akarom ezt hallgatni. Mit csináljak? Jó a szúszás egy fél év, hamar eltelik. De azért mégis, hogy lehet ezt kibirni.


2010. jún. 14. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, szard már le.

rajtad kívül még hallgatók ezrei csúsznak 1-2 félévet, ritka az, ha valaki pontosan, időre befejezi. fogd fel úgy, hogy fél évvel többet bulizol a társaiddal. fölösleges ebből ekkora problémát, pláne presztízskérdést csinálni.

2010. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mit szólnak hozzá a többiek?!
2010. jún. 14. 21:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont lesz@rják. Na ők meg egy nyomorult nyelvvizsgát nem tudnak megcsinálni, EZ VAN. Keress munkát,hogy ne othhon ülj és közben tanulj.
2010. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen emiatt görcsölni...millió ember nem fejezi be percre pontosan. Persze kibírhatatlan a diploma b.zi szülő, keress melót, aztán majd a télen meglesz az.
2010. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én is nézegettem állásokat és mindenhol az van irva, hogy feltétel egyetemi, főiskolai végzettség. Akkor ezeket nem is érdemes megpályázni vagy igen?
2010. jún. 14. 21:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy? Létezik ám diákmunka is.
2010. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Közgáz, még a hagyományos rendszer
2010. jún. 14. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vmi szakodhoz kapcsolódó diákmelót keress, elküldöd az önéletrajzod, h csúszol fél évet, szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni és pénzt keresni.

Ha ez nem jön be, belépsz egy diákmeló szövetkezetbe, nyáron ott az ezernyi gyümölcsszedéses meló meg minden, mehetsz akár hostessnek, van kismillió lehetőség. Persze nem sok pénzért, de a semminél jobb és nem otthon csavarodsz be a szüleid hülye kommentárjaitól.

2010. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Én is osztatlan, régi képzésben vagyok, bölcsész. Januárban államvizsgázom, na és? Nálunk hallgatók több mint a fele télen végez. Lazíts már! Őszre keress diákmelót, nem fog leesni a karikagyűrű az ujjadról.

Hogy dolgozd fel? Pl röffentsd össze a csoporttársakat, akik szintén csúsznak és rúgjatok be.

2010. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvizsgára ráfeküdhetnél, ha még nincs meg.
2010. jún. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!