Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze van dőlve az életem és...

Össze van dőlve az életem és folyamatosan sírok. A barátnőimnek félek elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú, hogy miért, nem is akarom leírni mert akkor még jobban bőgnék és nemakarom, hogy anyám észrevegye.

Nincs kinek elmondanom a bajaimat, a szűleimnek meg a barátnőimnek nem merem.

Most összevesztem az egyik barátnőmmel emiatt (mert suliból amint kicsöngettek elindultam, mert nem akartam, hogy faggassanak, hogy miért sírtam, és nem vártam meg őt) és minden csak egyre rosszabb...Egy kicsit talán segítséget vártam tőle de most még rosszabb...én ezt nem bírom.. be akarom magam gyógyszerezni, de van szüleimnek elég baja és msot még nem akarok nekik gondot okozni, viszont nem tudom meddig bírom. Mit tegyek? Nincs senki akinek kisírhatnám magam.

13/L


2010. jún. 14. 18:38
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
mert neki van elég baja anélkül, hogy még én is cseszgetném, ha lemegyek sírva akkor úgyis csak kiabál velem...
2010. jún. 14. 19:04
 22/47 anonim ***** válasza:
ne érdekeljen, hogy utál, ha tényleg komoly a baj és jó barátnő megvigasztal! Mi a csillagjegyed?
2010. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Áhá, elég baja van! És kedves kérdező, neked nincsen elég bajod? Ez így nem fer...
2010. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
DE ha begyógyszerezed magad,akkor attól szerinted nem lesz még több gondja?
2010. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lassan leírni, hogy mi a bajod.
2010. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

vízöntő, de ez nemérdekes...

holnap regel nem is akar velem találkozni..eddig bármiylen vita volt a szokásos reggeli tali megmaradt...de msot azt is lemondta amiatt amit én csináltam...nem is fog velem szoba állni, az osztály előtt meg nem akarok elkezdeni bőgni..

2010. jún. 14. 19:06
 27/47 anonim válasza:
36%
óóó ez a nagy világfájdalom...
2010. jún. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

nem tudja meg h gyógyszert vettem meg..

olyan rossz h közben meg mindeki kiabál h velem h ne legyek uilyen depis de nem segítenek...

2010. jún. 14. 19:07
 29/47 anonim válasza:

szerintem fiatalon nekem is volt valami bajom... mikor rossz jegyet hoztam alig mertem elmondani szüleimnek, volt hogy majdnem kést ragadtam, meg úgygondoltam elszökök, sírtam, minden bajom volt...

de örülök hogy valahogy kisodródtam ebből (nem tudom hogyan, csak lehet egyszerűen felnőttem és tudom a szépet látni a dolgokban, a problémákat pedig kezelni), és rettenetesen bánnám ha feladtam volna ezt a szép életet, amiben még most is, mint sokakéban, vannak hibák, de azért tényleg szép.


szerintem mindenképp beszélj valakivel, ha más nem, írd le nekünk, itt névtelenül, nyugodtan elmondhatsz mindent, szedd össze a gondolataid, és segítünk!

nem hittem régebben, de tényleg, mindenre van megoldás.

2010. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál? Úgy nem kérhetsz segítséget, ha el sem mondod, mi a probléma.
2010. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!