Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze van dőlve az életem és...

Össze van dőlve az életem és folyamatosan sírok. A barátnőimnek félek elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú, hogy miért, nem is akarom leírni mert akkor még jobban bőgnék és nemakarom, hogy anyám észrevegye.

Nincs kinek elmondanom a bajaimat, a szűleimnek meg a barátnőimnek nem merem.

Most összevesztem az egyik barátnőmmel emiatt (mert suliból amint kicsöngettek elindultam, mert nem akartam, hogy faggassanak, hogy miért sírtam, és nem vártam meg őt) és minden csak egyre rosszabb...Egy kicsit talán segítséget vártam tőle de most még rosszabb...én ezt nem bírom.. be akarom magam gyógyszerezni, de van szüleimnek elég baja és msot még nem akarok nekik gondot okozni, viszont nem tudom meddig bírom. Mit tegyek? Nincs senki akinek kisírhatnám magam.

13/L


2010. jún. 14. 18:38
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz jobb.

Ez csak átmeneti megoldás,ha egyáltalán nevezhető annak.

Így nem lehet kezelni a dolgokat.

Írd le és segítünk egy jobb megoldást találni!

2010. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, hogy csak kamaszodsz.

nyugodtan vegyél be 10 gyógyszert, de akkor is maradj "hős" amikor a kimossák a gyomrodat vagy hánysz egész nap.

2010. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
55%
Együtt érzek... Ilyesmit én sem mernék leírni ország-világ előtt. Biztosan van még rajtad kívül sok százezer ember, akinek ilyen problémája van ( bár nem tudom, mi az ) és sikerült megoldást találnia rá. Tán még én is tudnék rá megoldást, ha tudnám, mire. ( Ha nem akarod, ne írjad. Nem tolakszok! )
2010. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
ne tedd!!!! kiválthat vmi reakciót és rosszul lehetsz, inkább nagy vonalakban írd le és megpróbálunk segíteni!!
2010. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyedül vagyok és nem tudok senkire sem számítani akkor zenét szoktam hallgatni. Ezt ajánlom neked is.

Nekem a zene az egyik fő éltető elemem lett.

De írd le,hogy mi a baj...különben nem igazán tudok többet segíteni. És gondolom azért írtál ide,hogy segítsünk.

2010. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Én cska szeretném ha valaki átölelne és megvígasztalna, de nincsen senki, mert amiatt, hogy mostanában ilyen votlam(H otthagytam egm ilyenek) midenki utál..oaln rossz..
2010. jún. 14. 18:58
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszerrel nem azt fogod elérni, hogy sajnáljanak, hanem azt, hogy pszichológushoz/pszichiáterhez vigyenek. Ne hisztizz inkább ülj le édesanyáddal vagy azzal a bizonyos nagyon jó barátnőddel beszélgetni és sírd ki neki a bánatod. Sokkal jobb lesz és nem leszel szánalmas. Sok sikert
2010. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár privit is írhatsz!
2010. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
de nem tudok vele leülni, mert most utál engem..anyummal meg nem akarok
2010. jún. 14. 18:59
 20/47 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem akarsz?! Ha nincs más?? na, erigy, beszéljél véle. Vagy mé nem akarsz vele?
2010. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!