Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze van dőlve az életem és...

Össze van dőlve az életem és folyamatosan sírok. A barátnőimnek félek elmondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú, hogy miért, nem is akarom leírni mert akkor még jobban bőgnék és nemakarom, hogy anyám észrevegye.

Nincs kinek elmondanom a bajaimat, a szűleimnek meg a barátnőimnek nem merem.

Most összevesztem az egyik barátnőmmel emiatt (mert suliból amint kicsöngettek elindultam, mert nem akartam, hogy faggassanak, hogy miért sírtam, és nem vártam meg őt) és minden csak egyre rosszabb...Egy kicsit talán segítséget vártam tőle de most még rosszabb...én ezt nem bírom.. be akarom magam gyógyszerezni, de van szüleimnek elég baja és msot még nem akarok nekik gondot okozni, viszont nem tudom meddig bírom. Mit tegyek? Nincs senki akinek kisírhatnám magam.

13/L


2010. jún. 14. 18:38
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
szeretnék kórházba kerülni, hogy kcsit sajnáljanak mert nembírom amit csinálnom kell...nembírom már..senkinek sem hiányzok, mikor nem vagyok ott velük szünetben..
2010. jún. 14. 18:42
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

akár telefonon, akár neten ide fordulhatsz. Anonim, és meghallgatnak, segítenek ha tudnak.


[link]

2010. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, nincs semmi komoly baj, csak kamaszodsz! :=) Ilyenkor gyakran előfordul, hogy az ember borúsan látja a világot.

Gyere, nekünk leírhatod nyugodtan, hogy mi bánt, sokan vagyunk, együtt biztosan ki tudunk valami okosat találni!

2010. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

ez kib@szottul nem kamaszodás...

minden barátnőm elhagyott...nem merem senkinek se elmondani...sírok folyamatosan és a barátnőim mind elhagynak és még én vagyíok a hibás, pedig msnen bocsánatot kértem amitt h otthagytam őt, pedig nme úgyx érzem h ez olyan ngay katasztrófa lett ovlna.

2010. jún. 14. 18:47
 5/47 anonim ***** válasza:
75%
Elég nehéz pontos leírás nélkül elmondani, hogy mit tégy. :S
2010. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
probaljad meg valahogyan leirni, amikor nem latja anyad
2010. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem privibe is kiöntheted a lelked ha szeretnéd. Sokszor nekem is jól jönne valaki, aki meghallgat, tudom milyen érzés ez. Bátran! Utána könnyebb lesz.
2010. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 BlackSword ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy van megoldás... Tudom, hogy nehéz elhinni... Van egy öcsém, aki kicsit idősebb, mint te... Állítólag a gyerekekhez is értek... A problémamegoldó késségem remek, mert állandóan gyártom a problémákat... Szóval csatlakozom az előttem szólóhoz... Írd meg nekünk nonémben is ha akarod, és ha tudunk segítünk... Addig is fel a fejjel!!!
2010. jún. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:

Írd le ide nyugodtan,hogy mi a baj.

Hidd el nem jó ha magadban tartod.

Tudom milyen mély ponton lenni,szóval nagyon szívesen segítek!!!Meg szerintem nagyon sokan rajtam kívül...

2010. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

eldöntöttem h holnap reggel beveszek pár gyógyszert..nemsokat csak kb. 10et attól ugyse lesz semmi bajom.. anyám nem tudja meg...

így jobb lesz.

2010. jún. 14. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!