Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szerettetek...

Mennyi idő után szerettetek bele a párotokba? És honnan tudtad, hogy "ez szerelem"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 13:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Igen... :(
2010. jún. 14. 14:52
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, most látom, hogy nem tudod elképzelni, hogy nélküle élj, ezért félsz.


Nézd, az igazi szeretethez az is hozzátartozik, hogy elengeded a másikat, ha menni akar.

Ő szabad ember (akkor is az lesz, ha feleségül vesz netán), nem kényszerítheted magad mellé, csak elfogadhatod, hogy melletted van.


Nem érdemes gyötörnöd magad, mert ezzel csak a szép perceket teszed tönkre. Élvezd inkább az együttléteket, koncentrálj a jó dolgokra. Minél több közös jó élményetek van, annál nagyobb az esély rá, hogy nem keres mást.

2010. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
"Nem az a szerelem, ha valakivel le tudod élni az életedet, hanem az, ha nélküle nem."
2010. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"bele halnék ha mással lenne, vagy ha nélküle kéne élnem"

Szerintem ezt a mondatot nagyon szépen megfogalmaztad és ez már jelentheti a szerelmet, csak te lehet, hogy más típusú ember vagy. Másképp éled meg a szerelmet. Lehet, hogy nem mered, vagy nem tudod kimutatni igazán, vagy félsz bismerni magadnak.

Lehet, hogy magától a szerelemtől félsz és a csalódástól. Attól, hogy ha átadod magadat ennek az érzésnek, akkor jobban fog fájni, ha egyszer véget kell hogy érjen.

Én is sokáig így voltam, egyszerüen nem tudtam megbízni egy fiúban sem igazán, nem voltam képes senkit sem közel engedni a szívemhez. Most 1 és fél éve vagyok együtt a barátommal. Nekem ő az első komoly barátom, és néha még én is bizonytalan vagyok. Tudom, hogy szeretem, nem tudnám elhagyni. Nem is kellene senki más. De ha arra gondolok, hogy mondjuk megkérné a kezem, nem tudom mit válaszolnék. Mert félek én is a nagy, életre szóló dolgoktól. De mindenhez idő kell. Szerintem ne idegeskedj, ne húzd fel magad. Próbálj más dolgokra koncentrálni. Itt a nyár, próbálj olyan dolgokat csinálni amit szeretsz. Sportolj, vagy találkozz a barátaiddal, vagy ismerkedj új emberekkel. Ne görcsölj feleslegesen. Az idő majd úgy is rádöbbent arra, mit is kell tenned.

Ha ennyi ideje vele vagy, az jelent valamit. Majd akkor fogod megkapni a választ, hogy mit is tegyél, amikor a legkevésbé számítasz rá. Sok sikert!

2010. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a válaszadó, aki idegen néven illette a párt, úgy értette szerintem, hogy eleve már azután jöttek össze hogy egymásba szerettek.. Mint pl mi is. Hónapokig ismerkedtünk, barátkoztunk... de az első randink előtti pár hétben már forrott a levegő... Akkor elmentünk moziba, elcsattant az első csók, és attól a naptól kezdve járunk:) Ez szerintem a normális. Sokszor van úgy viszont, ahogy látom sok mindenkinél pl itt a válaszadók közt is hogy megismer egy fiút, láthatóan elvannak, és kihagyják a barátkozós részt, meg a sok csók és minden intimitás nélküli ismerkedést és egyből: Járunk? Ja.- szinten kezdik el, és ott jön általában hónapokkal később a szerelem...
2010. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

A barátomat legelsőnek egyáltalán nem kedveltem. Se a jelleme, se a külseje nem tetszett. Állítólag neki már az első pillanattól kezdve nagyon szimpatikus voltam.


Aztán nem adta fel, barátkoztunk, társasággal eljártunk erre-arra, szépen lassan megismeretem és beleszerettem. 2 év barátság után elhívott randira és akkor döbbentem rá, hogy úristen mennyire szeretem én ezt a fiú!:)


Szóvel lehet, hogy neked is csak időre van szükséged és még nem alakult ki "teljesen"a szerelem. De ha azt írod, hogy nem tudnád elképzelni mással az életed az jót jelent:)) Ne keseredj el, élvezd minden percét amikor együtt vagytok.

2010. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a kedves és megértő válaszokat:) olyan aranyosak vagytok komolyan:$!

most lefoglaltam magam 2órára, és estig is dolgom lesz de irtam neki msnen gyorsüzit, hogy késöbb jövök, mert akad egy kis kerti melóm, és ha szeretne késő este beszélhetünk. Szóval egyből rohantam irni neki.

Mostmár talán kezdek lenyugodni:$ és kezd hiányozni:$ azthiszem:)

2010. jún. 14. 18:39
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

17.44-es vagyok:)


Na látod, minden rendbe jött:)) Néha vannak ilyen is elbizonytalankodások de ez ne riasszon el:)

2010. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!