Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után szerettetek...

Mennyi idő után szerettetek bele a párotokba? És honnan tudtad, hogy "ez szerelem"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 13:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
89%

Első látásra beleszerettem.

Akkor tudtam meg, hogy ez szerelem, amikor úgy döntöttem, hogy nem viselem el tovább a vőlegényem folyamatos megcsalásait, és végre összeszedem magam és elhagyom... Ebben nekem a jelenlegi párom segített! Neki köszönhetem, hogy nem vagyok lelkileg mára tönkretéve.


21/L

2010. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
és hogy van az, hogy a kapcsolatban az egyik fél váltig állitja hogy neki a másik az igazi... de fordítva nincs meg ez az érzés? akkor ki téved?
2010. jún. 14. 13:36
 3/28 A kérdező kommentje:

és egy ilyen "Igazis" érzést hogy lehet igy mondani...ha az mégsem ugy van. állítólag megérzi az ember, de ha ez nem kölcsönös akkor mégsem a másik a nagy Ő.

Nemértem

2010. jún. 14. 13:37
 4/28 anonim ***** válasza:
63%
Szinte azonnal és mélységesen, úgy, ahogy soha életemben. Onnan tudtam, hogy ez szerelem, hogy szabályzserűen elolvadtunk ha egymásra néztünk. Ha csak megjelent a közelemben, már elöntötte a forróság a mellkasomat, bizseregtem tőle fizikai értelemben is. Mikor megcsókolt először még a külvilág is megszűnt, ilyen fájdalmasan gyönyörű érzést soha nem éreztem előtte, mint vele. Egyébként elváltam miatta és 5 éve együtt élünk, 3 éve a férjem. Jó döntés volt. Ő az igazi és a másik felem. :)
2010. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

bocs. lemaradt

36/N

2010. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%

Belém már akkor villám vágott, mikor bemutatkozott és megfogta a kezem!

3 éve ugyanúgy szeretem mint akkor.

L/23

2010. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Na hát ez szerintem minden kapcsolatban más.

Nekem még eddig 1 barátom volt,de valahogy gyorsan beleszerettem,nállam ez a beleszeretés akkor megy ha:

-megbízok benne

-kedves

-hűséges

-érzem hogy oda van értem!

-ha jól érzem magam vele

-törödik velem

-érzem hogy fontos vagyok neki


És a barátommal ez mind nagyon gyorsan ment, persze szinte gyerekek voltunk még!Én 14éves voltam ő 18 de azt mondhatom hogy nem rég lett vége, kiszeretés stb miatt!De nem bántam meg azt a több mint 3évet!

Sajnos nekem ez az egy tapasztalatom volt még.


17Éves lány

2010. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
21 éves voltam, mikor találkoztam a párommal (ennek majdnem 6 éve) Nem tudom, hogy mikor szerethettünk egymásba, mert úgy kezdtük a kapcsolatunkat, hogy leszögeztük egymásnak, hogy nem vágyunk most hosszútávú, mély kapcsolatra. Én szűz voltam, ezt ő már tudta a találkozásunk előtt, mivel interneten, a chat-en ismerkedtünk meg. Tudtam, hogy csak szerelemből lennék képes valakivel lefeküdni. Nem is próbálkozott ilyesmivel. 3 hét együtt járás után aludtam ott nála először (akkor még főiskolára jártam, szüleimnél laktam), még nem voltam kész rá. A következő hétvégén megint kért, hogy aludjak ott nála, olyan jó érzés volt mellettem aludni. Na aznap este én toltam le a gatyáját:D azt hiszem, akkor már éreztem, nem hazudhatok magamnak, beleszerettem. Az első alkalom, amikor azt mondta, hogy "szeretlek", azon az estén volt, de az után mondta ezt, hogy szeretkeztünk, nem előtte, tehát nem azért mondta, hogy lefeküdjek vele:D
2010. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok olyannal együtt akibe nem vagyok szerelmes. Az előtte lévő időt meg nem számolom. Szerintem így normális. Nem hogy összejönni egy tök idegen emberrel hátha lesz valami...
2010. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Elsö látásra. Persze nem úgy mint a filmekben, de elsö látásra nagyon szimpi volt és egyre többet akartam róla tudni, egyböl befészkelte magát az agyamba.

Aztán ahogy közelebb kerültünk már hiányzott, és az elsö együtt lét elött szerelmet vallotunk egymásnak. Egyszerüen szerttük egymást. 4 éve vagyunk együtt lassan, de már 3 éve együtt lakunk, de még mindig szertjük egymást.

2010. jún. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!