Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok, ha viccből...

Hogy bírjátok, ha viccből lekövéreznek?

Figyelt kérdés

Engem apám folyamatosan. Utalgat, ledagiz. Van rajtam 10 kiló plussz, ez igaz. Viszont elkezdtem kalóriaszámolással 'fogyózni', akkor meg mindig azt mondja, hogy nem kell nekem fogyni.

Tudom, hogy viccel mikor ezeket mondja vagy kinevet, de ez nekem rosszul esik, főleg így tini korban, mikor érzékenyebbek az emberek...

Hogy ne foglalkozzak vele?



2018. máj. 1. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Rosszul, engem még régebben a ,,barátaim,,. Szóltam nekik aztán kiderült, hogy féltékenyek voltak. Mert míg ők csont és bőrök voltak addig nekem már voltak egyes helyen idomaim. De erről nem én tehettem. Ránts vállat és mondd azt hogy oké. Ha már túl megy a határokon szólj neki. 14/L
2018. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem erdekelt... vilag eletemben kover gyerek voltam... sose erdekelt ki mit mind.

3 éve rendszeresen sportolok, szalkas lettem, aki meg akkor csufolt mindnek log a tokája, vagy egy tehén lett....

2018. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én girnyó voltam fiatalon, most 120 kg vagyok. Viszonylag egyenletesen van rajtam a többlet, deréktájt gazdagabban. Engem is meg-megmarnak néha, de nem zavar. Imádok puhos lenni, a gyerekeim is nagyon szeretik. A fiam már 14, ő szokott néha ízesebb poénokat ellőni, de azon tényleg csak nevetni lehet. 10kg nem a világ. Fel a fejjel! :)
2018. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
34%

Nem ez volt a kérdés de nagyon sokan butaságot csinálnak szóval...

Ne fogyózz hanem diétázz, hidd el ugyanaz csak a fogyókúra mint a nevében is benne van egy kúra ami nem tart örökké (1-3hónap),ha a kúrának vége az a 10 kiló bizony pár hét alatt vissza fog jönni mert az anyagcseréd átvered és lehet hogy még a többszöröse is visszajön. Szóval válts életmódot! Tudom nehéz elkezdeni de amikor látod az eredményt akkor már nem is fogod kívánni! Azért néha lehet csalni én heti 1 napot szoktam csalni,azért az sem arról szól hogy meki,fagyi,chips csak ami jól esik de nem kell akkor se túlzásba vinni, igen a kérdésre ez a válasz és ha akkor sem hagyja abba egyszerűen sza... le,te is biztos mondhatnál rá valamit ami rosszul esik de te okosabb vagy hagyjad csak örüljön magának ha-ha biztos nagyon vicces ilyenen nevetni.

2018. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DuplaKV ***** válasza:
62%
Nekem a nővérem szólogatott be kamasz koromban. Én teljes lelki nyugalommal közöltem vele, hogy oké, kövér vagyok, te meg ronda, én lefogyhatok, de te attól még ronda leszel. Persze szaladt anyámékhoz, és én voltam a rossz, de mikor ezt egyszer a barátai előtt is elmondtam, utána keresett mást, amivel zrikálhatott.
2018. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Mivel 186cm vagyok és 75kg, eleg jól.
2018. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de annak, amit az ember viccnek szán, 90%-a a kimondott igazság. A minek, jó vagy ahogy vagy pedig csak kedveskedés, inkább saját lelkiismeret nyugtatás céljára. Mert nyilván apukád félt, hogy ha tovább hízol, akkor az egészségedre mehet, viszont megrémül a diéta szó hallatán, mert sok az evészavaros tini.


A lényeg, hogy azért akarj változtatni, mert TE szeretnéd, mert egészséges szeretnél lenni. Ne a külvilág miatt és ne szélsőségeket keresve.

Ha apukád látja, hogy minden rendben, akkor nem fog piszkálni.

2018. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha viccből ledagiznak, mert már sokat fogytam, és nincs is rossz testem, sportolok is rendszeresen. Mikor bántásként mondták, rosszul esett, meg is maradt bennem. De ma már nem zavar mert oké, hogy van rajtam még felesleg, de nem szembetűnően.
2018. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó

16/l

2018. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én minden csipkelődést vagy viccnek szánt negszólást simán eleresztek a fülem mellett, vagy jót nevetek rajtuk. Ez szerintem részben azért van, mert néha én is akaratomon kívül sértek meg embereket valami elcsépelt viccel. Ne vedd komolyan, ha jól érzed magad a bőrödben ne érdekeljen mások véleménye, senki kedvéért ne fogyj je. Ha te sem érzed jól magad a bőrödben, akkor úgyszintén ne érdekeljen mások véleménye, hanem tegyél érte!

15/l

2018. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!