Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, akiknek a férjük...

Feleségek, akiknek a férjük külföldön dolgozik: Hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés
Voltak válságos időszakok? Mennyi idő után jött? Hogyan oldottátok meg? Voltatok néha már hisztisek?
2016. júl. 5. 23:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
45%

Én nem birnam ki. Csak akkor ha már gyerekeink lennének de akkor is csak azért mert muszaj lenne!

Ha a parom ki menne kulfoldre szakítanak. Ha komoly kapcsolat lenne mennek en is es talalnek valami melot.

De az egy dolog ha azért megy mert gyűjteni akar a kettőtök jövőjére!

Nincs párom, hala a jó istennek :D

2016. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
10 éves házasok vagyunk. 9 és 7 évesek a gyerekek. Három éve jöttem haza Magyarországra a gyerekekkel. Azt akartuk, hogy itthon járjanak iskolába. Férjem kinnt maradt Amerikában. Iskolaszünetekben tudunk találkozni. Pl. Húsvétkor is itthon volt 10 napot és most mi vagyunk kinnt augusztus 19-ig. Nincs válság. Nincs hiszti. Van Skype és webkamera. Naponta többször is beszélünk vagy a gyerekek beszélnek az apjukkal.
2016. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Miota 3 hetente jar haza jobban megbecsuli h van csaladja

Nincs veszekedes nincs ivas

Szal jobb lett az eletunk ezen a szinten

Remelem meg jo par evig kint marad :-)

Nem akarnam az elotte valo eletett akkor inkabb elvalnek

2016. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Kettes válaszoló! És a szexet hogy bonyolítjátok le? Mármint elég 3-4 havonta?
2016. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Akiket én ismerek, majdnem mindnek válás lett a vége.
2016. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Mi nagyon a kapcsolat elején vagyunk,és én (nő) dolgozom kint külföldön. Félévente találkozunk,teljesen jól bírjuk,kivéve a szexhiányt. Megcsalás még nem történt,szerintem nem is fog, bár tényleg nehezen bírjuk,de megvárjuk egymást.
2016. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
De naívak egyesek.
2016. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

"Nincs hiszti. Van Skype és webkamera. "


Ez végtelenül szomorú.

2016. júl. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én mindenkit felpontozok, mert minden vélemény számít, akkor is ha van akiével nem értek egyet.

Nekem az a véleményem, hogy olyan nem létezik, hogy távkapcsolat, mert az nem kapcsolat. Nem akarom elvenni azok kedvét akik jól bírják, főleg a 2. válaszoló, de szerintem ott mindkét félrészéről van valami hiba, ha ilyen lazán elbírják egymás nélkül. A házasság nem erről szól.

Nálam nagyon hullámzó volt eddig, mert az elején sokat sírtam mikor először elment, majd pár hónap alatt berendezkedtem az egyedüllétre, és átestem a ló másik oldalára, hogy már teljesen jól elvoltam nélküle, néha még idegesített is az első pár napban mikor haza jött. Persze tudtam, hogy ez így nem jó. Most legutóbb kicsit tovább volt itthon, és most jöttem rá, hogy még is csak vele jobb, mint nélküle, szinte újra szerelmes lettem, és most megint nehezen bírom.

Tudom ez már nagyon tinisen hangzik, de az embert szerintem igen csak próbára teszi ez az "egyszer van, egyszer nincs" dolog. Olyan, mintha kettős életet élnék.

Anyagi biztonság van, (legalábbis egyelőre)de érzelmi biztonság nincs. Ha pedig csak pár évre tervezi valaki, nem biztos, hogy megéri, mert sok esetben a kapcsolat rovására megy, a pénzt meg feléli.

2016. júl. 6. 12:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk én utazok rengetet sajnos, még mindig. Mielőtt megismertem a páromat, évi 350 napot simán dolgoztam. Most már csak 250 körül. Párszor ő is jön velem, de igyekszünk legalább kéthetente találkozni.

Először borzalmas volt. Egy év után, még mindig idegenként mentem haza a közös lakásunkba és nem volt kialakult rendszerünk. Azonban meg lehet szokni. Azonban ez biztosan nem mehet így örökké.

Úgy tervezem, hogy addig dolgozom terhesen (most vagyok a 4. hónapban), ameddig kényelmes. Utánna elvonulunk pár évre.

Kicsit félek mondjuk attól, hogy folyton együtt leszünk.

26N

2016. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!