Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, akiknek a férjük...

Feleségek, akiknek a férjük külföldön dolgozik: Hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés
Voltak válságos időszakok? Mennyi idő után jött? Hogyan oldottátok meg? Voltatok néha már hisztisek?
2016. júl. 5. 23:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10# Köszönöm a válaszodat, sajnos épp az ilyenek szomorítanak el. Az, hogy félsz attól, hogy együtt lesztek. Őszintén: Ez normális, ha szereted, tőle vársz gyermeket, közben elvagy nélküle? Ne érts félre, én nem bántok senkit azért, hogy hogyan érez, csak felvetődik bennem, hogy ez hova vezet, mert nem tartom egészségesnek. Nem nehéz úgy kijönni valakivel, ha nincs vele. A házasság nekem pont arról szól, hogy szeretek vele lenni mindig, és nem zavar a fingása, a böfögése, a reggeli szájszaga, a csámcsogása, és egyáltalán úgy ahogy van. Vissza kanyarodva a kérdéshez Quimbyből idézve: "Mert menni muszáj." Ezt megértem, csak nem vezet ez teljes elhidegüléshez általánosan? Természetessé válik?
2016. júl. 8. 22:12
 12/15 anonim válasza:

Először iszonyú nehéz volt.

Annyi szerencsém van,hogy minden hónapban kitudok hozzá menni egy hétre,vagy kettőre,és így egész kibírható.

2016. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Bírtuk ....mert birni kellett !!! Tudtuk mit miért csinálunk ,és mik a célok .Az nem volt opció ,hogy Magyarországban gondolkozzunk . 5 évet dolgozott kint a férjem ,de havonta tudtunk találkozni .Ez csak akkor működik ,ha kölcsönösen betonbiztos alapokon áll a kapcsolat !:-) Aztán kivettünk albérletet,kiköltöztünk mi is ...lányunk a mostani tanévtöl már itt Németországban folytatja a tanulmányait ;-) ! Hiszti...válság igazából nem volt soha ...a kemény időszak akkor volt a férjem részéről amikor esetleg a munkahelyén volt valami gikszer ..meg a lakhatás...De kitartottunk,kölcsönösen erősítettük egymást és csak összejött amit akartunk ! :-)

2016. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13. Ez biztató. Megkérdezhetem mennyi idősek vagytok?

Én most 40 éves vagyok, a férjem 42. Nem vagyunk mi már túl "öregek" ehhez?

2016. szept. 6. 18:12
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Szia . Én 34 vagyok ,férjem 35 .Már miért lennétek öregek ??? Van édesanyámnak egy barátnője aki 56 évesen Izlandon (!) kezdett új életet .Én azt mondom sosem késő változtatni egy jobb élet reményében ! Ha nem mersz ...nem nyersz ;-)
2016. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!