Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Fédra név?

Tetszik nektek a Fédra név?

Figyelt kérdés
Én ma hallottam először erről a névről, bár fura egy kicsit, de tetszik.
2010. jún. 13. 14:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
70%
Enyhén szólva is borzalmas!
2010. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Inkább különlegesnek mondanám.
2010. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
62%
Én elég konzervatív vagyok nevek terén, de a Fédra mégis tetszik! Érdekes.. :)))
2010. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Nem hallottam még róla, de remélem, női név, egy pasi felkötné magát, ha ilyen hangzású neve lenne :D

Nem annyira borzalmas, mint mondjuk a Dzsesszika vagy a Dzsenifer, de nem adnám a gyerekemnek, az tuti.

2010. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de NEM!!!!
2010. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
nem.
2010. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Phaedra, görög mitológiai alak, athéni királyné, Minósz és Pasziphaé leánya. Húga volt Ariadnénak, akit Thészeusz elhagyott, később Phaedra lett az athéni király felesége. Beleszeretett férje felnőtt fiába, Hippolütoszba, és felfedte előtte (a mítosz egy változata szerint hagyta, hogy dajkája felfedje) érzelmeit. A visszautasítástól vérig sértve azzal vádolta férje előtt Hippolütoszt, hogy erőszakot akart elkövetni rajta. Thészeusz haragjában azt kérte apjától, Poszeidóntól, hogy büntesse meg elvetemült fiát, s az isten eleget is tett a kérésnek. Amikor a rágalom rábizonyult, Phaedra felakasztotta magát.
2010. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
9%

A Rosalinda sorozatban hívták így az egyik szereplőt, hogy Fedra.

De manapság divat a szappanopera szereplők neveit lekoppintani.

Nem vagyok rasszista de a romáknál is van úgy, hogy fiú Hozá, meg Ármándo, Rikárdó és ilyenek.

De nekem pl jobban tetszenek az olyan hangzású nevek, mint a CSENGE meg hasonlók. de kövezzetek meg vagy mondjatok maradinak.

A válaszom NEM

2010. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2010. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!