Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Fédra név?

Tetszik nektek a Fédra név?

Figyelt kérdés
Én ma hallottam először erről a névről, bár fura egy kicsit, de tetszik.
2010. jún. 13. 14:29
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Nem,szerintem ritka csúnya név.
2010. okt. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
ritka különleges szép név.Legalább nem tömegnév,mint pl.az Anna , Sára és hasonló...
2011. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ugyan régi a kérdés de most válaszolok rá. Nekem Fédra a nevem(lány vagyok) és nincs semmi bajom vele. Mindenki dicsér hogy milyen szép a nevem. :)
2012. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:

én is Fédra vagyok, és volt olyan ismerősöm, aki így nevezte el a gyerekét, mert annyira tetszett neki.. hát ilyen. nekem semmi problémám nincs vele, és lehet becézni is.

de kinek ez, kinek az. én pl a Franciskától, a Zsülikétől meg az egyéb tucatnevektől vagyok ki..:'D

2012. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
A Fédrát hogy lehet becézni? Én vagyok a másik Fédra de engem soha nem becézett senki. :)
2012. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, de a mitológiai Phaedra története...Emlékeztek a francia diáklányra, akit a Dunából húztak ki? Őt Ophélie-nek hívták. Keressetek rá, mi tötént Opheliával...


Nem adnék olyan nevet, amihez ennyire sokak által ismert rossz végű történet kapcsolódik...Na de ki tudja, mit hoz a jövő...

2012. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :D Jó kimondani szerintem, de nem adnám a kislányomnak.
2014. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Sziasztok. Fédra vagyok, lány, a családunkból senki sem roma származású, nem a szappanopera miatt lett ez a nevem. Fédra egy görög név, jelentése fényes. Én szeretem, és akárhova megyek, mindig mondják, hogy milyen szép, és ritka. Köszönöm, aki szerint ritka rusnya, nem hiszem, hogy egy agyonhasznált, elcsépelt név jobb lenne.
2015. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!