Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg törvényszerű, hogyha...

Tényleg törvényszerű, hogyha egyszer megcsalt a párom, akkor újra és újra meg fogja tenni?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha megpróbáljuk helyrehozni ami elromlott és most úgy gondolja, hogy többé nem akarja megreszkírozni hogy elveszítse a családját és mindazt amit mi jelentünk neki?


Sokfelől hallottam, hogy aki egyszer belekóstolt a tiltott gyümölcsbe az később sem fog tudni ellenállni - de tényleg nincs rá példa, hogy eztán az eszére hallgasson?


2010. jún. 12. 21:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mindenki hibázik.Ha bízol benne,hajrá,de ha egyre csak fáj ,és csak próbálsz bízni benne,akkor rezeg a léc.Az én párom miért tudja elmondani,hogy mi baja?Négy hónapos a fiunk,sokat veszekszünk,és ilyenkor mindíg kijön,hogy mi bántja.Nem foglalkozom vele eleget,fél,hogy nem tud eltartani minket,stb.Szerintem-ez csak privát vélemény-nincs aljasabb dolog mint akkor megcsalni egy nőt,mikor pici babája van.
2010. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!