Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg törvényszerű, hogyha...

Tényleg törvényszerű, hogyha egyszer megcsalt a párom, akkor újra és újra meg fogja tenni?

Figyelt kérdés

Akkor is, ha megpróbáljuk helyrehozni ami elromlott és most úgy gondolja, hogy többé nem akarja megreszkírozni hogy elveszítse a családját és mindazt amit mi jelentünk neki?


Sokfelől hallottam, hogy aki egyszer belekóstolt a tiltott gyümölcsbe az később sem fog tudni ellenállni - de tényleg nincs rá példa, hogy eztán az eszére hallgasson?


2010. jún. 12. 21:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,27 éves,megkérdeztem a párom,szerinte nagy a valószínűsége hogy megteszi...
2010. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Persze, igen, egyértelmű, hogy mint mindig, most is kettőn múlt :S

Próbálunk több időt kettecskén tölteni, elég nehezen kivitelezhető és van is lelkiismeretfurdalásom, de muszáj, mert nem csak gyereknevelő kf szeretnénk lenni.

Én új frizurát és új ruhatárat újítottam be (eddig sem hanyagoltam el magamat egyáltalán, de gondoltam nem árt egy kis új lendület ezáltal), és igyekszem kerülni a témát, félretenni a megalázottságomat és fájdalmamat.

Rajta is látom, hogy igyekszik, sohasem volt különösebben érzelgős tipus, de most nagyon próbálkozik a megnyilvánulásokkal mikről tudja, hogy nekem fontosak, pl spontán ölelés, egy-egy bók.. ilyesmik.


Tudom magamról, hogy erős nő vagyok, és egyedül is megoldanám az életünket a gyerekekkel - de vele jobb lenne és könnyebb és szebb...

Nem nagyon tudom, mit tehetnék még, hogy újra felélesszem a szenvedélyét irántam.

Annyira vágyom rá, hogy megint úgy akarjon engem, mint anno, vagy mint nem is oly rég a kolléganőjét.

2010. jún. 12. 22:36
 13/21 anonim ***** válasza:
Adj még esélyt magatoknak, abból amit leírtál az derül ki, hogy helyre lehet még ezt hozni. Szerintem sok nő megváltozik a gyerekektől, tényleg kevesebbet figyel a párjára, az meg nem szól..., szóval szerintem dolgozzatok ezen, lehet, hogy 10 év múlva alig fogtok rá emlékezni.
2010. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Csak saját tapasztalat alapján...de aki egyszer belekóstolt a tévútba, sajnos vissza fog térni. Lehet, hogy nem most, hanem évek múlva! Persze, most azt teszi, ami neked kedves, hiszen meg kell húzza magát, de gondold el, hogy tudsz majd benne megbízni, amikor nélküled megy valahová...az az igazság, hogy az a tüske mindig benned lesz most már. És ha újra válságba kerültök, akkorára fog nőni, hogy mindkettőtök szívét átszúrja majd!!!

Persze, mindenkinek jár egy második eséy-ahogyan azt vallom-, de akkor inkább ne erre összpontosítsatok, hanem a gyerkőcökre!!! Mellesleg nem kellett volna, hogy elhanyagolva érezze magát, ha minden idejét annak szenteli, hogy Neked segít a gyerekekkel, levesz néhány terhet a válladról.

Kitartás, és ilyenkor csak az optimizmus!!!!

2010. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sajnos ellenpéldát még nem láttam, pedig előfordulhat.
2010. jún. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem törvényszerű, de sose lesz már a régi:/ örökké ott marad a heg a megcsalt fél szívén:/ bárcsak mindent vissza lehetne csinálni...:/
2010. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
36%
nagyon jó dumát nyom a párod, te meg ... vagy ha hiszel neki...persze h megteszi... a pinának hatalma van!!! egy könnyq kufirc bármikor bárhol el tudja csábítani a ffit
2010. jún. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
adj neki még egy esélyt:) remélem ezután majd megbecsül
2010. jún. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez olyan szinten szemely fuggo, hogy lehetetlen ra igen/nem valaszt adni. Biztos, hogy lesz olyan, aki ujra megteszi, mert ami mar egyszer megtort, az konnyebben megtorik ujra, de biztos, van olyan is, aki ujra nem teszi meg. Ehhez ismerni kellene a tarsadat, hogy milyen ember. Igy nem lehet megmondani.
2010. jún. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

ha a bizalmad nem fog helyreállni, az fogja kiprovokálni a köv. megcsalást

szerintem rajtad áll vagy bukik a kapcs-otok.

mert én is bocsátottam már meg hűtlenséget, és utána 1 évig rettegtem, míg bekövetkezett a következő és lett vége a kapcs-nak

de van elenpélda

volt aki nászúton csalta meg a nőjét és szép házasság lett belőle, csak azt nem tudom meddig volt szép...

2010. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!