Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá az anyumat...

Hogy vegyem rá az anyumat hogy ne csak 11-ig engedjen el bulizni? 14/l

Figyelt kérdés
lécci normális válaszokat
2010. jún. 12. 16:48
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Tudom hogy még gyerek vagyok, de az anyum megbízik bennem.Jól is tanulok, segítek otthon, és tudja hogy nem csinálnék hülyeséget, amúgy éjfélig engedett el , de azt mondta hogy lehet hogy tovább is fog még. A barátnőimel elengedik hajnali 2-ig is, és nem tudom hogy ez miért rossz. Azért mert valaki elmegy bulizni az még nem azt jelenti hogy iszik cigizik drogozik és ba*ik... mert én úgyse csinálnék ilyet és ezt az anyum is tudja.Szóval szerintem nem kellene azt (a tinikort) megtiltani a gyerektől amire vágyik mert ha most nem engedik akkor később még jobban fog bulizni inni stb... és ez így van.Ja és azt sem értem hogy a mai világot miért kell összehasonlítani a 10-15 évvel ezelőttivel?a különbség elég nagy, hasonlóság pedig szinte nincs is.És nálam egy bulizás abból áll hogy táncolunk meg hülyülünk stb... semmi rossz.


Aki tudott normálisan válaszolni annak nagyon köszönöm.

2010. jún. 23. 12:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!