Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát hogy...

Hogyan vegyem rá anyát hogy engedjen el bulizni?

Figyelt kérdés

15éves leszek pár nap múlva,és szeretnék egy kisebb bulit szervezni a közeli discoba,de még nem voltam bulizni sosem...Mit mondjak anyának hogy engedjen el???

15/L


2009. jún. 21. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

énis 15 vagyok.. engemsem enged semmilyen diszkóba még -.-

merre laksz?:D

2009. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 15 éves fiam,és ha el akar menni mindig arra gondolok,hogy én is voltam annyi idős.Kérdezd meg anyut,hogy ő hová járt,és akkor hátha eszébe jut,hogy ő is volt 15.Vigyázz magadra!
2009. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én 16 vagyok,tavaly is elengedett anyu bulizni de csak úgy hogy elvitt és jött értem max 11-ig.Mostmár,hogy betöltöttem a 16-ot,állandó baráti társsságal akiket ismer elenged házibuliba úgy,hogy ott is aludjak:)

Szttem fontos,hoghy megbízzon benned.

2009. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mondd el Neki őszintén, hogy mit szeretnél és hogy nem akarsz rendszert csinálni a bulizásból. Mondd meg Neki, hogy ha gondolja ellenőrizzen le vagy szabja meg mikorra érj haza és Te jókislány módjára engedelmeskedsz.

Csak aztán tényleg ne csinálj rendszert a dologból, nagyon-nagyon fiatal vagy még!

2009. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el anyukádnak,hogy egy szülinapi bulit szeretnél a barátaiddal. Ülj le vele,szépen kérd meg, egyezzetek meg valami időpontban,hogy mikorra kell hazamenned és azt mindenképp percre pontosan tartsd is be ha elenged,hogy tudja,máskor is majd bízhat benned.

Mondd el neki,hogy kikkel mész,ígérd meg,hogy nem fogsz inni,drogozni ilyesmi és hogy bízhat benned,vigyázni fogsz magadra.

Én mikor először voltam discoban,apum elvitt és el is jött értem a szomszéd városba.

21/L

2009. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy fontos, hogy megbízzon benned, és hogy te ne élj vissza a bizalmával.
2009. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat:)

persze hogy nem akarok rendszert csinálni:)

csak azt nem tudom,hgy hogyan kezdjek bele:S:S:S mit mondjak neki elősször?:S:S:S

2009. jún. 21. 20:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy most hogy 15 lettél, szeretnéd megünnepelni a barátaiddal és a közelben lévő discora gondoltál. telefon feltöltve kéznél lesz nálad, és előre egyeztetett időpontban kinnt állsz, hogy hazahozzon, vagy hazaérsz előre megbeszélt időpontra taxival. Úgy sejtem lesz alkohol is a partyn, nem tudom mennyire jó kapcsolatban vagytok, de ha direkt mondod neki, hogy lehet hogy valamennyit iszogatsz de vigyázol magadra és csak kíváncsiságból, nem akarsz berúgni, akkor örülni fog, hogy milyen őszinte vagy:) (s később is könnyebb lesz)
2009. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!