Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá az anyumat...

Hogy vegyem rá az anyumat hogy ne csak 11-ig engedjen el bulizni? 14/l

Figyelt kérdés
lécci normális válaszokat
2010. jún. 12. 16:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

17:49

Én pl. Nem mondtam, hogy azzal egyenlő...de egy 14 éves ne keressen már az éjszakában semmit! Eszem megáll egyesek hogy gondolkodnak!

Egy 14 éves még általános iskolás basszus...jobb esetben mondjuk gimi elsős...

Amúgy meg ne legyünk naivak és a diszkóból ne zárjuk ki a piát, meg a sok rinyáló-riszáló tizenéves kis K-kat...

2010. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
62%
29 éves nő vagyok, én sem járhattam sehova nem hogy 11-ig de 8-ig sem, primitív állat szüleim voltak, akik teljesen kikészítettek, és k. szar tinédzserkorom volt, de nem kezdem el oltogatni ezt a 14 éves lányt. Oké, hogy az első még leírja hogy maradjon otthon a seggén, de most komolyan gondoljátok, ha 10-szer egymás után leszidjátok, meg leírjátok, hogy meg fogják qrni a buliban stb., akkor ettől magába száll, és soha többé nem akar sehova menni?? Kedves kérdező, amúgy szerintem is elég 14 évesen a 11 óra, szóval inkább próbálj beletörődni, hogy másnak még ennyi se jut, de ha mindenképp tovább akarsz maradni, és anyukád normális így csináld: ne rendszert csinálj az éjszakázásból, csak 1-2 fontosabb buliba kéretőzz el hosszabb időre, akkor is csak +1-2 órára, tehát éjfélig, hajnal egyig, hogy anyukád lássa, azért nem lehetetlent akarsz. Aztán lássa, hogy van olyan alkalom is, amikor 10-re, 11-re hazaérsz - és azért az ő eredeti kívánsága is érvényesül valamennyire. A megbeszélteket mindig tartsd be, és mindig már jó pár nappal a buli előtt informáld mindenről, és kérd ki a véleményét, hogy lássa, nem a háta mögött szervezkedsz. Ha fiatalabb, esetleg hívd el magaddal amikor tovább akarsz maradni, én hallottam olyat, aki az anyjával bulizott, és jól érezte magát. Barátaidat mutasd be neki - de ne ám a buli előtt, hanem valamikor hétköznap, amikor konszolidáltan néznek ki és viselkednek, és ne csak bemutasd, hanem beszélgessenek is vele, jó, ha van köztük néhány évvel idősebb lány - vagy egy idősebb lányrokon, nővér, unokanővér is sokat segíthet. Ja és soha ne menj részegen haza - mert azt azért én sem díjaznám a 14 éves lányom esetében.
2010. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
95%

ma 17:54

Az odáig oké, hogy téged tiltottak mindentől, de amiatt nem kéne mindent megengedni másoknak mert neked ez annyira rossz volt és "igy akarod másként csinálni"

Könyörgöm én 18 évesen amikor elmentem fősulira Debrecenbe, akkor mentem leges legelőször diszkóba, mert nem engedtek el anyámék előtte! És szerintem maximálisan igazuk van!

Ja és 15 évesen örültem ha pénteken, szombaton elmentünk a barátnőkkel a városba fagyizni vagy kirakatot nézni, nekünk ez volt a nagy kikapcsolódás!


Manapság mi van? 14 éves kis tini sunák ugy vannak felöltözve mint akik arra a bizonyos sarokra készülnek, melltartó kibiggyeszte jól kitömve, fél dereka kivan, 10 kiló smink az arcán, ital a kezébe és feszitgetnek a partifótón mint a 30 éves kiélt asszonyok! Na nekem senki nem mondja hogy ezek szüzek!

2010. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

18:57 ott a pont

(egy előző)

2010. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ja és szüz kislányok nem sürün járnak 14 évesen hajnalig bulizni! Ennyi!
2010. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

18:59

Dehogyisnem, csak egy szerencsétlen mai tini nem mehet el bulizni, mert ha el is megy, nem olyan céllal hogy leissza magát, már akkor is büdös ribanc, csak mert elmegy.

2010. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Sehogy! Vagyis úgy,hogy betartod a szabályokat és jövőre engedékenyebb lesz!
2010. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hát ahol én lakok a 14-15 éves bulizós dámákat felváltva b.asszák a wc-be minden héten, mert ők már annyira meglett "nők"!
2010. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Istenem mennyi debil ember van! a 3 oldal válaszból ha összeszedem a válaszokat amik valóban hasznosak voltak egy oldal jönne ki!

Ha nem tudtuk érdembeli választ adni akkor minek irtok?! Ennyire primitívek lennétek? Mert nekem úgy tűnik...


És h érdembeli választ is adjak a kérdésre:

Szerintem se csinálj rendszert a hajnalig maradásból,és mindenképpen mutasd be azokat az embereket anyukádnak akikkel ott leszel,és vigyáznak majd rád. Ez jó pont lehet nála

2010. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nem azért mondom, de én a 14 éves KISlányomat, még 11-ig sem engedném el....
2010. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!