Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá az anyumat...

Hogy vegyem rá az anyumat hogy ne csak 11-ig engedjen el bulizni? 14/l

Figyelt kérdés
lécci normális válaszokat
2010. jún. 12. 16:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%

Elég hülyék vagytok itt sokan már bocs.

Egy hajnali 2-ig tartó buli nem feltétlenül jelenti azt, hogy valaki agyba főbe szexeljen.

Én pl már 14 évesen is mentem hajnali 5-ig bulizni, és csodák csodája, EGYTELEN EGY ALKALOMMAL se feküdtem le senkivel. Na bumm!

Ez csak a maradi emberek felfogása, hogy buliban feltétlenül ezt kell csinálni. Vannak ilyenek is, de azok bulin kívül is kelletik magukat.

Ismerek olyat is, aki majd 20 éves koráig alig járt bulizni, mert nem engedték, erre 22 évesen ahogy elköltözött állandóan bulizni jár, mert most már szabad neki. Holott 22 évesen már nem a bulinak kellene elsőnek lenni.

Ez a XXI. század, el kellene gondolkodni. Meg kell tanulni vigyázni magára, és akkor nem lesz semmi gond.

2010. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
74%
én 14 évesen 10ig voltam elengedve a sarkon lévö sörözöbe.ennyi volt.most 22vagyok,saját életem van.neked is eljön majd az az idö amikor mehetsz,ne akarj már 16-17 éves korodra egy kiélt vénlány lenni.
2010. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

Én is ellenzem, pedig 15 vagyok!

Ez nem a maradi gondolkodástól függ...

Ja, és nem vagyok kocka, se semmi ilyesmi.

2010. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Mutasd be a barátaidat neki, hogy lássa, hogy kikkel vagy és pontosan mond el hová mentek és mit csináltok. Ha van valaki idősebb a társaságban, ő figyelhet rád. Fontos, hogy ha el is enged, ne élj vissza a bizalmával és ne késs el ha haza kell menni.
2010. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Én legelőször discoba a szallagavatóm után(azaz elmúltam már 18 éves) mentem. Előbbre is szeretem volna, de anyuék nem engedtek, mert a várostól 20km-re lakunk, s haza csak reggel fél7kor volt busz. Egyedül csak gólyabálba mehettem, s onnan is uccsó busszal meg kellett jönnöm(22:45).

Annyira utáltam értem mindenkit.Apu is igazán megtehette volna, hogy néha-néha ha elmegyek eljöjjön értem.

De úgye ez már középsuliban volt!

Nem piszkálás képpen, de ennyi idősen nem is gondoltam bulira, legalábbis olyanra nem ami éjszakába nyúlik. Pedig most vagyok 23, szóval nem volt olyan réges-régen.

Tudom, hog más világ van.

Már előttem mondták, hogy menjen veled idősebb tewsó, barát akire rá bízz anyud!

Ja, és amúgy 11 előtt is szexelhet akárki!

"A"

2010. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%

14 évesen sehová nem jártam.

16 évesen voltam először buliba, akkor engem 11-ig engedtek el.

Amikor a 18-at betöltöttem, akkor lehettem 1-ig buliban.

De kb. félévente jártam, nem sűrűbben.

A kérdésre válaszolva: Mutasd be a barátaidat, legyenek előtte nálatok pár percet, hogy anyukád lássa, kikkel mentél el. Mindig mondd el, hogy kivel, hová, miért mész, meddig maradsz. Mondd, hogy telefon is mindig van nálad, nyugodjon meg, ha baj van, telefonálsz.

Bár szerintem is korai még picit.


21/L

2010. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
40%

16 évesen örvendtem ha félévente elmentem bulizni és olyankor elengedtek 12-ig! (de egy percig sem tovább...)

Buliban nem voltam se 18 előtt...se után nagyon...

Max koncerten...

Nem tudom mi vagány abban, hogy az emberek (manapság a 14-17 évesek) riszálják a s.e.g.g.üket isznak mint a szivacs...és eljátszodják, hogy "húdenagy" vagyok:D szerintem ez elég gáz már így önmagában...ha elmennék egy buliba 20-éves létemre akkor már "vénnek" érezném magam mert manapság a 13-14-15 évesek is elmennek egy egy olyan szórakozóhelyre, ahova nem kéne menniük...majd rájössz 5-6 év múlva miről beszélek...

Az ember beül egy pub-ba és arra figyelmes, hogy a 14 évesek többen vannak mint a nagykorúak, heherésznek, idétlenkednek, isznak mert az aztán a "menő"...(ettől csak jövő-menő leszel max...)


Ja és nem azért beszélek így mert "savanyú a szőlő" volt párom már 16 évesen, mégsem éjszakáztam, nem k.vultam el egyszerűen ÉLETKOROMNAK MEGFELELŐEN viselkedtem...és lásd felnőttem élek, virulok, épkézláb ember lettem és még a párom is ugyanaz...szóval hülyeség, hogy esetleg emiatt nem lennének barátaid...vagy esetleg barátod...

Nem kell mindig a nyájjal bégetni! Rengeteg barátom van, pedig most sem járok bulizni, nekem valahogy nem az az életcélom, hogy hetente riszáljak és a sárga földig leigyam magam...:-S


A párom húga 14 évesen mikor a lámpák felgyúlnak (max fél 1o) megy haza egy szó nélkül, filmet néz, netezik kicsit, lefekszik...Ugy-e milyen szőrnyű? Suli-buliba elmehet max 1o-ig, de úgy, hogy általában utána megyünk vagy mi vagy az apukája...húúú de szőrnyű...XD és képzeld el még ő is életben van, és hiszem, hogy viszi valamire az életben, nem úgy mint az osztálytársai aki műkörmökkel a helyi diszkóban riszálnak minden este...


Szóval bocsi, de én még 11-ig se engednélek...


Annak a válaszadónak meg aki azt mondta, most van az ideje megsúgom: NEM MOST VAN AZ IDEJE !


üdv...

2010. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Én az anyád helyében, ha reklamálnál, hogy "csak 11-ig", akkor addig sem engednélek el.
2010. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Mássz ki az ablakon. Ha lebukik akkor leglalább nem lesz bajod azzal, hogy csak 11ig mehetsz el, hanem azzal lesz, hogy egyáltalán el sem mehetsz.


Origamizz meg festegess és akkor nem unod magad.

2010. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
De mondjátok már el, hogy azért mert valaki nem 11-ig akar bulizni, az miért egyenlő azzal, hogy iszik, lövi magát, b*szik, stb????
2010. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!