Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? (lent! )

Mit csináljak vele? (lent! )

Figyelt kérdés

apám állandóan kiabál. ha hazajön,akkor is,mindig!

ha nem teszek meg valamit,vagy máshogy válaszolok neki,vagy valami más,akkor is tök ideg! és sokszor nem is mondunk neki olyat!


2010. jún. 10. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan ilyen helyzeteket élek át.Nem tudom mi a teendő=(
2010. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Szerintem biztos valami nyomasztja, talán a munkahely, talán valami más. Néha kérdezd meg hogy milyen napja volt stb, és ha elkezd ordibálni akkor mindig maradj nyugodt és ne menj bele.

2010. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Higgyétek el, hogy mindenki fáradt, kimerült, ingerült. Öreg, fiatal, csecsemő és aggastyán. Itt élünk a bizonytalanság kellős közepén, egy nagyon hosszú, kemény tél után, szélsőséges időjárással folytatódva bele e dögletes melegbe. Én mindenkit arra bíztatok, hogy legyen bennetek még több tolerancia, és ne vegyetek mindent személyes sértésnek. Tudom, hogy nehéz, de nem lehetetlen. Sok minden lehet a szülő ingerültsége mögött. Az legyen az alap, hogy értetek ideges, nem tőletek. Ha nem így lenne, akkor bevenné a lesz@rom tablettát, és nem rágná, emésztené magát.

Egy kétgyerekes anyuka.

2010. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jól mondja az előttem levő,lehet valami téleg nyomasztja, próbálj meg vele beszélni olyankor amikor nem tul ideg! És kérdezz rá, h mien a munkája vagy ilyesmi, aztán szépen lassan h tudnál e neki valamit segiteni... Vagy nemtom, bocs ha nem jót irtam!!! SORRY
2010. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszike!

Sejtem hogy valami nyomasztja őt,de..nem tudom!! Szeretem őt,úgy mint apumat,de nagyon ideg leszek énis,mikor ideges!

2010. jún. 11. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!