Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El kellett volna vele mennem,...

El kellett volna vele mennem, ha füttyent?

Figyelt kérdés
Van egy távoli rokonom. Nem vérszerinti, a rokonaink házasok. 7 éves korunk óta ismerjük egymást, a szomszéd utcában lakik. Olyan vele a kapcsolatom, hogy 1-2 évig alig beszélünk, aztán felveszi valamelyikünk a kapcsolatot a másikkal, és akkor 4-5 hónapig gyakran összejárunk, aztán megint nem beszélünk. Nem veszünk össze vagy ilyesmi, csak "elfelejtjük" egymást. Május óta van barátja (nekem nincs) neki most a barátja a legfontosabb + a "majdnem sógornője" (ő a legjobb barátja, össze vannak nőve.)
2011. nov. 4. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 éve a "Boldog szülinapot"-on kívül nem beszéltünk, de 2 hete minden előzmény nélkül felhívott hogy elkísérném-e valami könyvet venni a belvárosban. Én akkor suliban voltam estig, de mondtam hogy holnap ráérnék. Azt mondta az már késő, de úgy váltunk el, hogy majd felhív hogy találkozzunk. Mondtam hogy oké, majd hívj ha ráérsz. Azóta sem hív, és nem is fog. Szerintem csak a barátja és a sógornője nem ért rá, és kellett aki elkísérje, és csak ezért hívott el engem. De közben meg szeretnék már vele találkozni, de mivel ott van a barátja, a suli, egy másik gyerekkori barátja és a sógornője (+ a tesójával 4-esben szoktak mozizni meg ilyesmi) nem tudom, tud-e rám időt szakítani. Vagy hagyjam ha akar velem találkozni majd keresni fog? Nyáron egyszer összefutottunk, és azt mondta hogy majd találkozzunk. Mondtam hogy én bármikor ráérek (hiszen neki van pasija, hozzá kell igazodnia + sportol is) majd hívjon fel ha jó lesz neki. De nem hívott, csak mikor el kellett kísérnem...
2011. nov. 4. 20:01
 2/3 anonim ***** válasza:
jéézusom minek bonyolítani? felhívod, megkérded mikor érne rá mert már rég beszéltetek és megbeszéltek egy időpontot.ha vonakodik vagy nem akar találkozni akkor meg hagyni kell a fenébe. ilyen egyszerű :)
2011. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt Te kell tudd a szavakon túl a gesztusokból ,hangsúlyokból nézésekből stb-ből, hogy mi is van most és van e kedved hozzá.

Azt viszont soha nem tuhatod mikor lehettek egymás segitségére .Minnél több élő kapcsolat(barátság) annál nagyobb látókör és esély.Ha úgy gondolod terhükre lennél annak is oka van de akár meg is beszélhetnéd ezt vele.Attol függetlenül mit mond, sejtened kell azt is mit gondol, abbol ahogy mondja.

2011. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!