Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kellett volna várnom?

Meddig kellett volna várnom?

Figyelt kérdés
5 éve élek együtt a párommal egy kertes házban. A baj az, hogy szinte semmit sem lehet rábízni, mert nem lehet kivárni, amíg megcsinálja. Csak a legutóbbit írom le. Egy szélvihar levitt a házunk tetejéről 5 cserepet, összetörtek úgyhogy visszatenni már nem lehetett. Szóltam a páromnak, hogy azokat ki kellene cserélni, vagy ha ő nem ért hozzá, akkor szóljon valakinek, aki visszarakja. Fél évig nem csinált semmit, közben háromszor beázott a szobánk. Mondtam neki, hogy most már igazán jó lenne megcsinálni, nem veszekedtem velem, csak megkértem, hogy csinálja/csináltassa meg. Nem történt semmi. Nem bírtam tovább várni, kerestem egy ácsot, megcsináltattam. Erre most azt kapom tőle, hogy én mindig megyek a saját fejem után, miért nem tudtam várni. Kérdem én meddig? Amíg teljesen szétázik a ház? Miért nem lehet záros határidőn belül megcsinálni, amit kérnek tőle?
2011. okt. 1. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Az én párom ugyanilyen sajnos. Lusták. Én nem szoktam már szólni semmiért, vagy megcsinálom magam amit meg tudok, vagy szólok egy hozzáértő személynek. Vagy megszoksz, vagy megszöksz, ez változni sajnos nem fog.
2011. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én szívesen megcsinálok bármit. De azt már nehezen viselem, hogy még én vagyok leszólva ezért. Legalább akkor ne szóljon érte, ha már nem volt képes megcsinálni.
2011. okt. 1. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem, az én párom azonnal ugrik, ha valami elromlik, sőt azt kell írjam, hogy meg sem várja, míg elromlik, ha bármi utal rá, hogy nem jó, már cseréli is, hihetetlenül figyel az ilyenekre.

PL. egy hete a budink bedöglött, előzetes jele nemigen volt. Éjjel kiment pisilni, és észrevette, hogy gond van, riasztó kikapcs, lement, hozott szerszámokat,és elkezdte csinálni mindezt hajnali 3-kor. Én el se tudom képzelni, hogy ez ne így működjön. Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy vannak hapsik, akik nem azonnal ugranak ha valami gond van. Én nem viselném el az ilyet, az hétszentség. E téren(is) nagyon el lettem kényeztetve:-)

Hmmmmm... a helyedben én a párod nyakára járnék NAPONTA, hogy húzzon felfelé, és szerelje meg ha jót akar. Ha nem így tesz, hopp, nincs szex 3 hétig....lehet, hogy rohanna megszerelni azonnal?!

2011. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
na én pont az ilyen dolgokért hagytam el 4 év után és életem legjobb döntése volt!
2011. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is csináld ezt a főzéssel. Ő is tudjon heteket várni az ebédre:>
2011. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát ezt én sem bírnám. Ha én megfőzök kitakarítok akkor az a minimum hogy ő ezt rögtön csinálja meg. Biztos hogy nem hagytam volna annyiban a dolgot. Vagy szex megvonás vagy elfelejteném kimosni a cuccait, vagy várjon 1-2 hetet majd főzök.Szóval drasztikusan kellett volna valamit tenned.

Mivel nincs ilyen téren tapasztalatom lehet nem is használt volna. De valamit tettem volna.

2011. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen:)

Nálunk a férjem szelektíven nem csinál meg dolgokat, ha meg én nekiállok, ugyanez a reakciója:) néha tudok rajta nevetni, néha meg elküldöm a francba, nehogy még neki álljon feljebb!

Ilyenkor elgondolkodik a dolgon, a következő "ej ráérünk arra még" projektig.

2011. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!