Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez így baj ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így baj ha most így csináltam, vagy meg kellett vna várnom a holnapot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Most kezdtem el szedni a Laurina fogamzásgátló tablettát és a menstruáció első napján kell bevenni és nekem most jött meg este és most vettem be a gyógyszert és ugye mindig ugyan abban az időben kell beszedni. És én 19 órakor akarom máskor bevenni de most most vettem be 22 órakor. És ez most így baj ha holnaptól mindig 19 órakor fogom bevenni? 19/L
2010. júl. 19. 22:21
 1/3 anonim válasza:

Ez a pár óra különbség nem számít! De most már majd tartsd be kb. a 19 órát.

24/L

2010. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gyógyszer nem fogja neked azt mondani, hogy öreganyám, 3 órával átállítottad az órát. 7-8 óránál (vagy többnél) már nagyobb lenne a gáz, de 3 órába nem fogsz belehalni (belebetegedni sem és náthás sem leszel, és a tabi sem lesz olyan köcsög, hogy csak emiatt nem óv meg.)
2010. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondjuk jaja ez igaz :D köszii a válaszokat ;)
2010. júl. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!