Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, tegnap voltam...

7 hetes vagyok, tegnap voltam védőnőnél meg kikérni a beutalókat. A doki aki a beutalót adta egyfolytában azt mondogatta, hogy túl korán mentem még. Tényleg várnom kellett volna? Ma megyek 2. uh-ra, lesz már szívhang?

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Igen korán mentél. Bár az első babámmal én már 5hetesen orvosnál voltam! Nekem is azt mondta a doki, túl picike még, nem látszik csak a petezsák. 8hetesen rendelt vissza még egy UH-ra és akkor adta ki a papíromat is, ekkor már látszik a szikhólyag, a szídobogás. Ezután írhatja csak le, hogy valóban ott egy icipici élet van. Ne aggódj, csodás lesz látni a szívdobbanásait!

Mostmár kicsit tapasztaltabb vagyok, úgy 6-7 hetes lehetek, de csak a jövő héten megyek először dokihoz. Mondjuk már alig várom! :)))

Nagyon szép babvárást nektek!

2008. máj. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen korai, a 10-11 héten kell menni a terhesgongozóba. ( 9 hetes kismama)Nekem a jövőhéten kell mennem.
2008. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne törödj vele mit mondott :D én a 6.héten voltam elsőre uh-n a babát is látta sőőt azt is hogy van mellette egy haematoma igaz szívhangot nem hallgatott de azt ő látja,hogy élő terhesség-e!jó babavárást üdv 25.hetes kismama
2008. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én is pontosan 7 hetes voltam, amikor először dokihoz mentem. Elmondtam, hogy valószínüleg terhes vagyok, 2 tesztet is csináltam. Megnézett uh-on, már látszott a terhességem, volt szívhang is, és mondta, hogy 7 hetesek vagyunk. Azonnal kiírt minden beutalót: a védőnőhöz, labor, ekg. A 10 hétre kellett ezeket elintéznem, akkor mentem vissza hozzá. Ja, és nem fogadott orvos.

Úgy tudom ez orvos-függő, mindegyik másképp csinálja. Az a lényeg, hogy megvannak a beutalók...

Minden jót!

2008. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kivétel: a dokim azt mondta, hogy elég lesz az afp eredménye után elmenni a védőnőhöz, mert ugyis csak .... beszélnek. Azt mondta a dokim, hogy a jó afp után már 90%, hogy szülünk.

Szerintem , ha babás vagy, akkor bármikor mehetsz védőnőhöz, kiskönyvért stb. Mindenki maga dönti el.

A dokik nem igazán szeretik a védőnőket!!!

7 hetesen már lesz szívhang is, ne aggódj!

A legjobbakat!

2008. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma voltam UH-n és láttam ahogy ver a szíve...majdnem bőgtem.

Nem is érdekel már, hogy korai volt-vagy sem...most kis időre lehiggadtam. Köszi a válaszokat!

2008. máj. 21. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!