Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várnom kellett volna reggelig?...

Várnom kellett volna reggelig? 11 napja késik a menstruációm. 4 nap késés után teszteltem negatívat.

Figyelt kérdés
azt tanácsolták várjak még néhány napot mert lehet, hogy még nincs elég hcg a szervezetemben. így vártam még egy hetet és újra teszteltem szintén negatívat. viszont éjszaka nem tudtam aludni, türelmetlen voltam így akkor csináltam meg a tesztet. nem tudom ez mennyiben befolyásolja a kapott eredményt? tüneteim nem igazán vannak. haspuffadás, néha fájdogál kicsit a hasam és a petefészkem. de nincs hányingerem a mellemen pedig egyáltalán nem észleltem semmilyen változást csak annyit, hogyha megnyomom mellbimbóm akkor ilyen fehér színű folyadék jön belőle viszont azt mondták, hogy az nagyon nem egészséges.
2009. jan. 18. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom, de szerintem nem az éjszakán múlt. Tudtommal a mellet nem ajánlott különösebben nyomogatni sem. Emiatt, de egyébként is célszerű lenne mielőbb orvoshoz menni.
2009. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos,lehet,hogy a hormonok játszanak veled!

Menyj el dokihoz,majd ő segít rajtad!

Sok sikert!

2009. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget! :)

mindenképp orvoshoz fordulok a közeljövőben és csak remélni merem, hogy nincs semmi komolyabb probléma.

2009. jan. 18. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!