Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért kellett ilyen...

Most miért kellett ilyen gázra csinálni?

Figyelt kérdés
bátyám ma 31éves, anyám sütött neki egy diétás tortát, ert lisztérzékeny. tök jól néz ki, mondja h díszítsem fel, citrommal, mert citromtorta, szép fehér a torta, erre kinyitom a hűtőt és anyám körbenyomogatta zöld ételszinezékes körökkel, nagyon csúnya, és cukorgyönggyel szivet is szort ki...mint egy 5éves gyereknek, sokkal szebbe lett volna ha fehér krémből nyom rá pötyiket és abba rakunk citromkarikát, amugyis vett rá tüzijátékot meg marcipánszivet, higgyétek el lefog égni vele nagyon csúnya igy... de nem enged változtatni
2011. szept. 3. 15:53
 1/7 A kérdező kommentje:
értek a dologhoz, minden tortát én diszitek, szépek szoktak lenni... de nem enged hozzányúlni pedig menhető lenne...aztmondja l*szarja
2011. szept. 3. 15:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Roppant egyszerű: hiába 31 éves, anyukádnak még mindig az ő kicsi fia. De ha a bátyád elég érett, akkor így is fogja értékelni. Tudod, a szándék a fontos...
2011. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Most őszintén,szerinte ez minket mennyire érdekel ??:D :D
2011. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bàtyàd szerintem nem azt fogja nézni, hogy milyen a torta, hanem azt, hogy az édesanyàd készitette neki.Legalàbbis én igy gondolom na és legyen finom az ize.
2011. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem érzem át a probléma súlyát... Tényleg kicsit gyerekes ez egy 31 éves férfinak, de anyukád tortája, az ő dolga. A bátyád meg valószínű így is örülni fog. Ne reagáld ezt ennyire túl.
2011. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy valamit jegyezz meg :D :

a férfiaknak nem a süti kinézete, haenm az íze számít :D

tehát nagy vlsz-el megkóstólja, és ha ízlik, máris imádja.

nálunk sok férfi van a családban, és ha sütök valamit, és csúnya, akkor is megkóstólják, ha sütiről/tortáról van szó.

soha, még a sztem elrontott sütimet sem hagyták ott, egy morzs nem maradt. :D (és tágasabb rokoni körről beszélek most).

a kinézete teljesen elhagyagolható :D

2011. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép. Ő készítette, Neki így volt szép... ennyi. Amúgy meg, biztos finom, és az a lényeg.
2011. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!