Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki hasonló helyzet...

Van még valaki hasonló helyzetben? Néha olyan h. ül. Y. én érzem magam emiatt.

Figyelt kérdés

Megismertem a párom egy távoli rokonságát, akik kedvesek voltak meg minden, de a párom tudomására hozták, hogy kikezdhetett volna kicsit idősebb lánnyal mert én még igen csak kislány vagyok mellette (azt hitték 16 vagyok:-S). Pedig hamarosan töltöm a 20-at...:-D a párom 21 éves.

Én nem tudom manapság ha valakinek nincs festett haja, műkörme, nem jár magassarkúban az biztos hogy kiskorú?! Én folyton ezzel találkozom...Pedig másképp szerintem nézek ki annyinak amennyi a korom, csak nem szotyog rólam a smink...néha megbámulnak ha veszek magamnak egy sört...folyton kérik a személyimet...persze szőke-vörös tincsekkel, és sminkkel a mellettem ülő 15 évest kiszolgálják...Néha annyira hülyén érzem magam.

Múltkor egy lagziban meg azt hitték a párom húga vagyok:-S

Valaki hasonló helyzetben? :D


2010. jún. 10. 09:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nekem az egész családom ilyen, és én magam is.

Édesanyám 50 éves, de rendszeresen 40-nek meg még fiatalabbnak hiszik. Sógornőm 26 éves, rendszeresen elkérik a személyijét, ő is elég egyszerűen öltözik, és nem sminkeli magát, ráadásul alacsony is.

Én is elég bögyös, fenekes csajszi vagyok, 19 éves, de sokan 16-nak néznek... pedig sminkelem magam, gyakran hordok magassarkút, de nem számít. Igaz, én is nagyon alacsony vagyok, gondolom, ezért is lehet ez. Megfigyeltem, hogy a magasabb lányokat/nőket rendszeresen idősebbnek hiszik.

Te nem vagy véletlenül alacsony?

2010. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

tőlem is kértek személyit 23 éves koromban

nem vagyok egy babarcú szépség, viszont így 32 évesen is van,hogy 23 nak néznek

szerencsés génjeid vannak, fogsz még neki örülni :)

2010. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

:D

köszi:D

én meg pont nem örvendek a baba arcomnak:P :D XD

2010. jún. 10. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!