Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki hasonló helyzet...

Van még valaki hasonló helyzetben? Néha olyan h. ül. Y. én érzem magam emiatt.

Figyelt kérdés

Megismertem a párom egy távoli rokonságát, akik kedvesek voltak meg minden, de a párom tudomására hozták, hogy kikezdhetett volna kicsit idősebb lánnyal mert én még igen csak kislány vagyok mellette (azt hitték 16 vagyok:-S). Pedig hamarosan töltöm a 20-at...:-D a párom 21 éves.

Én nem tudom manapság ha valakinek nincs festett haja, műkörme, nem jár magassarkúban az biztos hogy kiskorú?! Én folyton ezzel találkozom...Pedig másképp szerintem nézek ki annyinak amennyi a korom, csak nem szotyog rólam a smink...néha megbámulnak ha veszek magamnak egy sört...folyton kérik a személyimet...persze szőke-vörös tincsekkel, és sminkkel a mellettem ülő 15 évest kiszolgálják...Néha annyira hülyén érzem magam.

Múltkor egy lagziban meg azt hitték a párom húga vagyok:-S

Valaki hasonló helyzetben? :D


2010. jún. 10. 09:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a nővérem van ugyanígy, ő már lassan 23 éves, ő sem festi sem a haját, sem a körmeit, alig sminkel stb. Van egy unokahúgunk aki pedig alig 17 éves, ő viszont használja ezeket a "női praktikákat" és akárkivel találkozunk mindenki azt hiszi hogy a nővérem még nincs is nagykorú:D Őt nagyon idegesíti ez, én viszont jókat nevetek rajta:D:D
2010. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer a postás azt hitte,a párom az apukám,de komolyan!Amikor összeköltöztem Vele,azt gondolták,a lánya vagyok,mert elnéztek olyan 13 évesnek,őt meg szerintem 35- nek gondolták minimum...pedig én 23 vagyok,ő 30.Hozzáteszem,van mellem,van seggem,van alakom,de az arcom olyan tinis,és sokszor nem nézik i belőlem,hogy betöltöttem a 18-at.Rendszeresen elkérik a személyimet,lediákoznak,és igazából engem sem nőnek tekintenek a legtöbben,inkább naiv kislánynak.Mondjuk én ennek örülök,mert legalább 40 évesen 30-nak fognak gondolni!n:-)

Nyugi,nem kell foglalkozni az idétlen rokonai még idétlenebb beszólogatásaival!Ez kizárólag Őket minősíti,nem Téged.

2010. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát: esetleg 40 évesen sem fognak többnek nézni, mint 25. ;)
2010. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, mókás. :)

Van egy barátnőm. Ő 25 évesen 18-nak néz ki. :) Mindig kérik a személyiét neki is, állandóan "lekiskorúzzák". :) Teljesen jól kezeli a dolgot, csak nevet ezeken, nem veszi magára. Te is tedd ezt. Ha látják rajtad, hogy magabiztos vagy, meg se merik kérdezni, hány éves vagy. :)

Sőt, gondolj csak bele, milyen jó lesz majd 40 évesen 25nek kinézni. :)

2010. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,hülye vagyok,nem 30 a párom,hanem 25,nem tudom,miért írtam ezt.Különben is lényegtelen,mert mindenki annyi idős,amennyinek érzi magát.S ha belül felnőtt vagy,akkor no problem!
2010. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Próbálok nevetni rajta de néha olyan idétlenül érzem magam emiatt. múltkor a bankban kérdezték meg h hoztam-e anyukámat, ha bankkártyát akarok csinálni? :-S


Köszi a válaszokat:D

2010. jún. 10. 09:35
 7/23 A kérdező kommentje:

Egyébként az alakommal nekem sincs baj...csak hát manapság a 15 éves alakjával sincs semmi baj:))

köszi a válaszokat...:)

2010. jún. 10. 09:36
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,ezt tőlem is megszokták kérdezni... :-D
2010. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mosolyogj rajta.Én a napokban ünnepeltem a 38 évemet.Soha nem volt műkörmöm,és a 38 év alatt jó ha ötször kisminkeltem magam.Ma sem sminkelem magam,sőt még alapozót sem használok. A hajamat igaz festem barnára mint az eredeti hajszínem,de csak azért mert már látható pár ősz hajszál...De még most is rendre jóval fiatalabb kort adnak meg mint amennyi vagyok..Sokszor 28-30 évesnek mondanak,és ebben a korban piszok jól esik..(Nem beszélve arról,hogy a férjem is 8 évvel fiatalabb,és boldog házasságban élünk..)De tudod mi a legjobb az egészben? Hogy nem vagyok ráncos,hogy nem tette tönkre a sok smink az arcbőrömet..Szegény barátnőm aki 15 éves kora óta festegette magát,most 38 évesen elég csúnya bőre.Ma már erősebb smink nélkül el sem tud indulni..

Szóval hidd el nekem jó pár év múlva már örülni fogsz,hogy fiatalos maradtál,akárcsak én...

2010. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A fősulin volt egy barátnőm, volt feneke, melle minden, de alacsony volt. Ment megújítani a tagságiját a könyvtárba otthon és közölték vele,hogy 14 év alatt ingyenes :) Végzősök voltunk a fősulin :)
2010. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!