Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki hasonló helyzet...

Van még valaki hasonló helyzetben? Néha olyan h. ül. Y. én érzem magam emiatt.

Figyelt kérdés

Megismertem a párom egy távoli rokonságát, akik kedvesek voltak meg minden, de a párom tudomására hozták, hogy kikezdhetett volna kicsit idősebb lánnyal mert én még igen csak kislány vagyok mellette (azt hitték 16 vagyok:-S). Pedig hamarosan töltöm a 20-at...:-D a párom 21 éves.

Én nem tudom manapság ha valakinek nincs festett haja, műkörme, nem jár magassarkúban az biztos hogy kiskorú?! Én folyton ezzel találkozom...Pedig másképp szerintem nézek ki annyinak amennyi a korom, csak nem szotyog rólam a smink...néha megbámulnak ha veszek magamnak egy sört...folyton kérik a személyimet...persze szőke-vörös tincsekkel, és sminkkel a mellettem ülő 15 évest kiszolgálják...Néha annyira hülyén érzem magam.

Múltkor egy lagziban meg azt hitték a párom húga vagyok:-S

Valaki hasonló helyzetben? :D


2010. jún. 10. 09:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh de utálom ezt én is:)

Én is 20 leszek ősszel, de eddig mindenki 16-nak tippelt:)

Néha nagyon tudom utálni:S

De persze remélem 30 évesen ez már előny lesz, mert most inkább sérteni szokott...:( (OK nincsenek melleim nagyon, se festett hajam, se semmi, smink szolidan, de akkor is unom:S)

Azt hittem csak nekem van ilyen gondom de jó látni hogy nem:)

2010. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves vagyok. Mindenhol elkérik a személyim. Én jókat nevetek rajta.
2010. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

jajjnaaaaa:XD :D ez durva:P :)



Köszi a válaszokat


Megpróbálok örvendeni:P :D

2010. jún. 10. 09:47
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
na és szerinted az milyen, ha terhesség alatt mindig azt kérdezik, hogy "tervezett baba volt?"....smink nélkül is kb. 20 nak néztem ki. És vagyunk még egy páran így....De remélem ez 50 évesen már egészen előnyös lesz :))
2010. jún. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

két 09:46

Köszi jó látni, hogy nem vagyok egyedül:D üdv a klubban:D

2010. jún. 10. 09:48
 16/23 A kérdező kommentje:
jaaaaaaaaaaaaaj ne is mondd ezt a részét...aki majd pár év múlva ilyet kérdez tőlem hogy "tervezett baba volt-e" a szemét kinyomom:P :D
2010. jún. 10. 09:49
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nővéremet(6,5 év van köztünk) hozták hü*e helyzetbe.AMoikor 15 éves voltam és az utcán sétáltunk, én szoknyában voltam, akkor leszólított valaki minket, h. ne haragudjon asszonyom, megengedné h. a lányát fotózásra...(elég ciki volt).

AMúgy nyugi, ha veszek alkoholt vagy cigit, akkor még tőlem is elkérik a személyit, pedig már 25 vagyok és én sem sminkelem magam és van, h. hátitáskában járok dolgozni.Jól esik h. ilyen fitalanak látszom,de néha már inkább idehesítő és pofátlanság.Főleg h. megkérdezi mennyi vagyok(mondom h. 25 lassan 26), és ennek ellenére mégis biztonság kedvéért elkéri a személyimet.De tény h. a 16 éves magamutogató csajokat meg beengednek bárhova és bármit vehetnek.Igaz h. sok fiatal idősebbnek néz ki,de azért én nem, vagyok annyira gyerek arcú h. le tudjak tagani majdnem 10 évet

2010. jún. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok. Az elmúlt egy évben 3-szor igazoltattak rendőrök éjszaka, azzal az indokkal, "szabad neked ilyen későn felügyelet nélkül mászkálni?". Nagyon zavart ez apár igazoltatás, de amúgy örülök, hogy fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok. :)
2010. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 leszek a nyáron, és tőlem is elkérik a személyit. Rólam se csöpög a smink és ritkán hordok magassarkút, de kezdek beletörödni:)

De ha megtudták,h 20 vagy,akkor szavuk se lehet:))))

2010. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

én is örülök hogy nem nézek ki a koromnak, mindig is fiatalabb akartam lenni, bár még csak 19 vagyok :D csak jól esik, meg a tudat is hogy jó pár év múlva talán kinézek annyinak mint amennyi most vagyok :D

inkább ez minthogy 16 évesen felnőtt nőnek nézzenek

2010. jún. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!