Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő nevekről?

Figyelt kérdés

Kislányom fog születni és ezek a nevek vannak "versenyben" :)


Nóra,Fruzsina,Gerda,Amália,Luca,Ninetta


Szerintetek melyik a leghelytállóbb a mai világhoz? Melyik a "túl tucat"?

Előre is köszönöm :)


2010. jún. 9. 16:36
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
A Kitti is szép név:)Gratulálok a babátokhoz!
2010. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos a Dóra nagyon nagyon tucat. Egy általános iskolai osztályban megfordul 3-4 Dóra is. Nekem kicsit sok...A Dorottya meg furcsán hangzik... nem tudom kifejezni nem tetszik különösebben, de köszönöm az ajánlatokat! :))


Egyébként a vezetéknév is fontos nem? :D

Szabó Gerda

Szabó Nóra

Szabó Fruzsina

Szabó Luca

Szabó Amália

(Ninettát önfejűen kihúztam)


Melyik a legjobb??


Esetleg Szabó Helga vagy Szabó Kitti.. :)

2010. jún. 9. 17:17
 43/60 A kérdező kommentje:
17:17 - Köszönjük :)
2010. jún. 9. 17:18
 44/60 A kérdező kommentje:
17:16 - Alíz :) Áhh most már nem fogok csak azért sem beleszeretni ebbe a névbe! :D De köszönöm :)
2010. jún. 9. 17:19
 45/60 A kérdező kommentje:

Vagy gondoljátok az nem lenne kicsit megoldás, ha adunk neki egy olyan nevet ami nekünk a legjobban tetszik és különleges de második névnek adunk neki valami tucatot? Ami esetleg jobban tetszhet neki később?

pl.: Szabó Gerda Fruzsina

2010. jún. 9. 17:20
 46/60 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki Alízt írta... Hát igen, Szabó vezetéknévhez érdekes a kérdés... Szerintem akkormár Szabó Nóra valami legyen, mert egy ilyen tipikusan (neharagudj meg) de tucat vezetéknév mellé... Olyan nagyon erőltetett közvetlenül mellépakolni egy még idegennek számító nevet... Az olyan... Lakatos Dzsúliós na :)
2010. jún. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
A Szabó, vezetéknévhez, a Kitti-t adnám, szerintem szépen "passzolnak egymáshoz".
2010. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 A kérdező kommentje:
jajj Lakatos Dzsúlió :D ezt nem kellett volna megemlítened :D:D amugy igazad van :))
2010. jún. 9. 17:25
 49/60 anonim ***** válasza:
hű nekem a Kitti nagoyn nem...olyan rózsaszín... megintcsak nem akarok senkit megbántani de nekem van egy olyan kényszerképzetem a kitti nevű egyénekről hogy buták, persze tudom hogy hülyeség csak nekem ez az asszociáciom..
2010. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Gerda sokaknak keményen hangzik, de nekem mindig a Hókirálynő című Andersen meséből jut eszembe a főszereplő kislány, akit így hívnak. Szerintem így nézve aranyos név.
2010. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!