Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő nevekről?

Figyelt kérdés

Kislányom fog születni és ezek a nevek vannak "versenyben" :)


Nóra,Fruzsina,Gerda,Amália,Luca,Ninetta


Szerintetek melyik a leghelytállóbb a mai világhoz? Melyik a "túl tucat"?

Előre is köszönöm :)


2010. jún. 9. 16:36
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

17:06 - Most, hogy így mondod.. Tényleg ... belegondoltam, hogyha mondjuk megöregszik a pici akkor is Luca lesz :D Furcsa :))

Előtte író: Háát benne van a pakliban, esetleg két két keresztneve is lehetne , nem? (nos azért ezt megemlítem a páromnak, nem szeretném ha ilyennek lenne kitéve a kislányunk)

2010. jún. 9. 17:09
 32/60 anonim ***** válasza:

Nóra vagyok:)

a Gerda szerintem egy tipikus csúnya, kemény hangzású név, a Gerd női párja.

A Fruzsina aranyos, de nem szép és nem is különleges.

a Luca bájos, de nekem kissé olyan parasztlányosan hat, az Amália meg vénlányos. a Ninetta meg szörnyen mesterkélt, művi.

2010. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
Azt akartam írni, hogy a Gerda német név:)
2010. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
Igen, en is arra probaltam celozni, hogy Analianak, Analnak fogjak csufolni es sajnos nekem meg felnottkent is ez ugrik be elsokent errol a nevrol...szerintem sok mas embernek is es meg attol is tartanek, hogy veletlenul annak neveznem a szemelyt a jelenleteben. Szoval az a nev abszolut nem jo szerintem.
2010. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
A Ninetta nagyon erőltetett. A legrosszabb szerintem a felsorolt nevek közül.
2010. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Na és amit az egyik kommentelő írt? Kitti? Mi a véleményetek róla? (bár azt tapasztaltam, hogy az is elég divatos mostanában, mindenhogy írják y-nal vagy sima i-vel...) Hát a Gerda igen kemény, nagyon elfogadható becézése sincs, de azért nekünk tetszik... Á nagyon nehéz eldönteni, de szerintem (párom elment most) a Ninetta ki lett ejtve...
2010. jún. 9. 17:12
 37/60 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek közül nekem a Gerda tetszik!

Nekem most a Zoé a kedvenc :)

Gratulálok a babához, jó egészséget, és jó babázást! :)

2010. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:

Nekem ezek közül a Nóra tetszik:)

De ami nincs rajta a listán, de nekem tetszik: Dóra, Dorottya, esetleg?

2010. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2010. jún. 9. 17:15
 40/60 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a Nóra, bár az valóban tucat. A Frruzsina nekem olyan semmilyen, nem kelt bennem semmiylen érzést, de nem adnám a babámnak. a Gerda viszont túl kemény név. Az Amália tetszik, az nőies és szép, lágy hangzása van. Ismertem is ilyen envű lányt nem volt fura így hívni. A ninettát jó hogy kiejtetted:)

Én az Amáliára szavazok bár nekem a topp kettő a Kira és az Alíz.

2010. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!