Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjhezmenni penzert? Reszlete...

Ferjhezmenni penzert? Reszletek lennt.

Figyelt kérdés

Van egy iraki ismerosom. Megkert, hogy keritsek neki egy magyar lanyt, aki hozzamenne az o egyik iraki baratjahoz, termeszetesen oriasi osszeget fizetne a lanynak, a magyar allampolgarsagert, es az ezzel jaro jogokert...

Van par kerdesem, pl: Ha osszehazasodnak akkor az iraki ferfi megkapja a magyar allampolgarsagot? Ha igen, mennyi ido mulva? Ezzel egyutt ugyanazok a jogok illetik meg, mint egy magyart (pl szabad bejaras az EU-s orszagokba) tartozkodasi es letelepedesi engedely nelkul? Es vegul: szarmazhat nekem ebbol valami bajom? lehet ennek valami kovetkezmenye, pl letartoztathatnak keritesert?

Van itt valaki aki hozza tud szolni a temahoz?? Legyszi nem kerek lecseszest, lehordast, szitkozodast. Az ertelmes valaszokat felpontozom.


2010. jún. 8. 17:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem is szükséges keríteni, amennyi pénzéhes, tanulatlan nő van ebben az országban, nem hiszem, hogy ne akadna jelenkező... :(
2010. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van... eleg lenne csak tenni egy szexturat aztan akadna 10 jelentkezo... csak bennem buzogott a segitoszandek is.
2010. jún. 9. 08:52
 33/36 anonim ***** válasza:

akkor ami a zöldkártya című filmben van, az kislófax ahhoz képest, ahogy valójában ge.ciznek az emberrel.

egyébként miért nem mind1 neki, hogy szerelmi, vagy érdekházasság kötettett?

azért nem hinném, h az emberek tömegével bevállalnak ilyeneket.

2010. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

szerintük akkora nagy előnnyel jár a magyar tartózkodási kártya, meg az állampolgáság, hogy mindenki erre utazik.

Mikor minket behívtak az elbeszélgetédre, megkérdezték, hogy mennyi ideje vagyunk együtt. Mondtam, hogy két év. Erre elkezdtek kukacoskodni, hogy nem korai-e a házasság, és nem-e érdekől vett csak el. Mondtam, hogy nem. SZeret. Erre elmesélt az egyik pasi 2-3 történetet, ahol szintén azt állította a lány, hogy biztos benne, hogy szereti srác, aztán kiderült, hogy mégsem. Ezután ismét feltette a kérdést. De én arre is azt mondtam, h szeret. Megint előállt valami históriával, és megkérdezte, hogy miért vagyok benne ennyire biztos, hogy szeret. Akkor már volt 200 körül a vérnyomásom, és a képébe vágtam, hogy egy kiálhatatlan hárpia vagyok, és ha csak a papír kellene neki, tuti mást venne el, mert amilyen jó pasi minden ujjára akadna nő. Na többet nem forszírozták ezt a témát.... :)


És képzelétek, először elutasították a kérvényünket. Az esküvő után vidékre költöztünk, a férjemnek nem volt még itt munkája. Megnézték a bankszámlámat (biztos véletlenül épp hó végén) és azt írták, nem elegendő a keret, hogy hosszabb ideig mindketten megéljünk belőle :)


Ami nagyon kiütötte nálam a biztosítékot, hogy aláírattak velem egy nyilatkozatot, mivel a férjemnek nincs munkája, vállalom az eltartását, és nem fogunk sociális segélyért fordulni. (Ha ré lennék szorulva se hiszem, hogy kuncsorogni mennék. Apropó a cigányok kaphatnak?????)


Remélem nem haragszatok a sok szövegelésért, csak gondoltam nem árt tisztán látni, nem olyan egyszerű ha az ember külföldivel házasodik.(pléne ha papírért)


B

2010. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Juj... ez annyira lélekemelő történet... hát igen, nem azért fizetsz adót évtizedekig, hogy esetleg, amikor egyszer Te is rászorulnál, akkor jusson belőle...
2010. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Tudna is kell hozzá magyarul és erről vizsgáznia egy bizottság előtt úgy tudom. Nem úgy működik hogy a papír után megkapja az állampolgárságot és kalap kabát..
2010. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!