Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferjhezmenni penzert? Reszlete...

Ferjhezmenni penzert? Reszletek lennt.

Figyelt kérdés

Van egy iraki ismerosom. Megkert, hogy keritsek neki egy magyar lanyt, aki hozzamenne az o egyik iraki baratjahoz, termeszetesen oriasi osszeget fizetne a lanynak, a magyar allampolgarsagert, es az ezzel jaro jogokert...

Van par kerdesem, pl: Ha osszehazasodnak akkor az iraki ferfi megkapja a magyar allampolgarsagot? Ha igen, mennyi ido mulva? Ezzel egyutt ugyanazok a jogok illetik meg, mint egy magyart (pl szabad bejaras az EU-s orszagokba) tartozkodasi es letelepedesi engedely nelkul? Es vegul: szarmazhat nekem ebbol valami bajom? lehet ennek valami kovetkezmenye, pl letartoztathatnak keritesert?

Van itt valaki aki hozza tud szolni a temahoz?? Legyszi nem kerek lecseszest, lehordast, szitkozodast. Az ertelmes valaszokat felpontozom.


2010. jún. 8. 17:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok jártas a témában, de egy iraki állampolgár letelepedése Európában bárhol nehéz a 09.11 óta.
2010. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Igen, ezt en is tudom. Ezelott en is tartottam toluk, pont a szept. 11 miatt.. szegyen nem szegyen, de meghallottam h iraki aztan inkabb arrebbmentem :s viszont ahogy megismertem parat, vannak koztuk tenyleg normalisok es olyanok mint barmelyikunk. Asszem ugy van, h 3 honapig tartozkodhat svedeknel, aztan kernie kell valami letelepedesit, amit marha nehezen kapnak meg itt is! Es o nem kapja meg, mert nem uldozik Irakban meg nem all kozvetlen eletveszelyben... szoval nem menekult. valami ilyesmi. szoval 3 honapig maradhat es utana mennie kell vissza. viszont o maradni akar 3 honapnal tovabb. a sved nok meg nincsenek raszorulva, h penzert menjenek hozza valakihez... az ember meg nem egy Adonisz, csak penze annyi mint a peeeejva.
2010. jún. 8. 19:54
 23/36 anonim ***** válasza:

Na figyejjjé! Magyar lány vagyok. Én hozzámegyek, ha sokat segít. Küldj e-mailt priviben.


25L

2010. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
45%
De csak akkor megyek hozzá, ha rohadt sok pénzt kapok érte....:D
2010. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

nekem is arab férjem van - az illetőnek azzal tisztában kell lennie, hogy meg kell tanulnia magyarul, mert az állampolgársági vizsgán írásbeli és szóbeli is van, ahol történelmi, földrajzni, politikai, irodalmi, jogi stb kérdésekről kell számot adni - a férjem most vizsgázott le, nem volt leányálom, sokakat kivágtak


és természetesen itt kell élnie, meg van szabva, hogy évente hány napot lehet külföldön maximum, most fejből nem tudom, nálunk ez nem volt gond


a többit leírták előttem

2010. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha talál a srác lányt, aki pénzért hozzámegy, óvatosnak kell lennie.

Volt egy ismerősöm, egy török srác itt Magyarországon, aki hasonló helyzetben volt, mint a te barátod: feleség kellett, hogy maradhasson. Megegyezett egy lánnyal, hogy 700 ezret ad neki, ha hozzámegy. A megállapodás szerint 400 ezeret előre kapott a lány, 300 ezret utána. Csakhogy ő még ezen felül elkezdett több pénzt követelni. A srác nem volt gazdag, kölcsönökből és barátok segítségével szedte össze a pénzt, nem tudott neki többet adni, mire a lány feljelentette a bavándorlási hivatalnál, hogy csak a papír miatt házasodtak össze.

A srácot kitoloncolták, a lány meg éli szépen világát (szerintem igazságtalan, hogy őt nem vették elő).

2010. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
19.55... nem tdk privit kuldeni, ugyhogy adj valami emailcimet! beszelsz angolul?
2010. jún. 8. 21:19
 28/36 anonim ***** válasza:
Bocs az "offért", de kérdező: Téged nem Erikànak hívnak véletlenül?
2010. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Hat nem. De Te ki vagy, kedves utolso? Bela? :)

Mindegy, azt hiszem megmondom, hogy nem leszek kerito.

2010. jún. 9. 07:30
 30/36 anonim ***** válasza:
amúgy a kerítésért is büntetnek ha kiderül h csak a papírok miatt akkor az bűncselekmény elősegítése
2010. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!