Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akart találkozni?...

Miért nem akart találkozni? Tényleg tanul, vagy csak szabadulna tőlem? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap találkoztunk, vasárnap ő kérdezte meg, hogy lenne-e kedvem hétfőn találkozni, mondom persze. Hétfőn átjött hozzám, délután azonban túllőttem a célon, és eléggé durvákat mondtam neki, megállás nélkül kb 10-15 percen keresztül. Valahogyan felhozódott az élet, a külön élés, és a jövő tervezés, meg hogy ki mit akar érettségi után. Mert mindketten jövőre érettségizünk. Igaz Ő 19 éves, de már van egy szakmája, de érettségit akar szerezni én meg 17 vagyok, nekem alapból jövőre lenne.

És mondtam neki ilyeneket, hogy :" Rohadt looser vagy ba*d+ hogy ennyi idősen a szüleiidel élsz, hogy képzeled hogy érettségi után még mindig szakmát akarsz tanulni? huszon évesen is az anyádékkal akarsz élni, és nem fogsz dolgozni? Tiszta gáz vagy. Mondanám hogy menjél egyetemre, de ha te mehetsz akkor ennyi erővel énis, mert nekem több eszem van mint neked... anyádék mondják meg hogy mit csinálj? tök gáz vagy..." Meg ennél durvábbakat vágtam a fejéhez, kiabáltam vele.

Nemtudom mi jött rám:S

Aztán azt eddig is tudtam hogy most évvégén rosszul áll matekbol, kidolgoztam neki a tételt a javitáshoz...csak még nem tanulta meg. Meg angolbol is rosszul áll, abbol ma javitott.

Mindenesetre tegnap este mondta msnen, hogy ezt a kiosztást nem várta tőlem, nagyon fájt neki, hogy ezeket a leordásokat pont tőlem hallja. mérges rám picit. Ma reggel irt sms-t hogy "Jóreggel Csibém, Legyen szép napod. Azért irok ilyen rövid smst, mert nemtudom hogy a tegnapi után mit kellene mondanom, De irni akartam. csók"

visszairtam.... erre irja:"igen fájt amit mondtál de az érzéseim nem változtak, attól szeretlek csók."

Délután irtam neki, hogy nem-e akar talizni,és milyen a napja. erre irja: "Szia Kedves, elég fura a mai napom, neharagudj de ma inkább készülnék a matekra ha nem nagy baj. csokollak"

Na innentől nemértem... holnap sem talizunk mert én megyek fodrászhoz, de ha nem akar találkozni akkor miért akarna velem kettesben nyaralni 3napig június végén, meg miért akarja, hogy júliusba elmenjek vele és a családjával szintén 3-4napra.? Mert ezeket tökre várja...


2010. jún. 8. 15:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátod viselkedése egyáltalán nem utal arra,h nem szeret,vagy el akar hagyni! Pedig tényleg megérdemelnéd! Nem értek veled egyet,mármint amiket a fejéhez vágtál. 19évesen egyáltalán nem gáz,ha szakmát akar tanulni,de ez már nem ide tartozik!
2010. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
jó nagy tuskó vagy
2010. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas volt ezt végigolvasni. De válaszolok kérdésedre: szerintem szeret még igen, legalábbis a válaszaiból ítélve.

Viszont leírom a másik magánvéleményem is: szerintem jobban tennéd, ha békén hagynád őt! Ő tanulni, fejlődni akar! Sokkal értelmesebb nő illene hozzá, mint amilyen te vagy jelenleg. Sajnálom. Legalábbis fura egy lelkületű lény rajzolódik ki rólad, kérdésed olvasása során.


Max. úgy szépíthetsz talán ezen, ha komolyan elgondolkozol (ha sikerül az ilyesmi), hogy elkezded te is képezni magad. Nem ártana. S akkor lennél ebben igazán eredményes, ha a fenti kérdésed, már egyáltalán nem lenne számodra kérdés.


Bocs, ha bonyolult.

2010. jún. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyent mondana a párom úgy repülne hogy azt hinné varázsszőnyegen utazik...

Édesem...mielőtt mondasz valamit számolj el 1o-ig! Ez alapszabály amikor dühös vagy...de mondok én neked valamit:

Te nem szereted ezt a fiút, mert:

1Ha szeretnéd nem vágnál a fejéhez ilyen dolgokat!

2. Nem tudnál így beszélni vele...


És még sorolhatnám. A soraidból úgy látom, a barátodnak nincs szüksége egy lányra aki folyton ráakaszkodik, aki nem tiszteli egy cseppet sem. Tudod a szeretet, szerelem alapja a tisztelet! Ha nem tiszteled a barátodat akkor ne várj semmit se tőle se a kapcsolattól. Sajnos ez a helyzet.


Én a barátod helyében nem állnék veled szóba, legalábbis nagyon sokat le kéne tégy az asztalra (gyengébbek kedvéért, nem pénzt:D)...valószínűleg kapsz tőle még egy esélyt , mert az sms-ek alapján én is azt látom, hogy szeret. (csak tudnám miért?!)

Ja és ha együtt maradsz vele légyszíves tanulj meg viselkedni, pláne ha a szülőkkel mész a nyáron nyaralni!



Remélem tudod: a jó szándék szólt belőlem...



(és egy kis magánélet: a páromnak soha nem mondanék ilyent, még akkor sem ha ezt gondolnám róla...szerinted ez neki hogy eshetett?

A legdurvább vitánkkor ami volt annyit tudtam a páromnak mondani hogy "menj a fenébe!" Utána mikor kibékültünk 3 hétig kértem a bocsánatot, mert a mondat jelentése mögé gondoltam...hova küldözgetem én azt az embert akit a világon a legjobban szeretek?:-S

továbbá szerinted mit ér egy olyan kapcsolat ahol nincs tisztelet? Ahol állandóan egyik a másikba rúg...ne haragudj de az ilyen nem párkapcsolat...)-zárójel bezárva

2010. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
En meg ezen az oldalon nem nagyon olvastam olyan kerdest, amire minden valaszolo egybehangzoan ugyanazt irta volna lenyegeben, de ez most egy ilyen kerdes es ez is mutatja, hogy hatalmasat hibaztal, teljesen jogtalanul bantod ot. Nem erted, hogy miert nem akar talalkozni? Tanul, hogy ne ilyen rossz velemennyel legyel rola. Bizonyitani akar neked, pedig te nem erdemled ezt meg. Mert latszik, hogy ez a kirohanas nem egyszeri alkalom volt nalad, most is azt bizonygatod, hogy milyen szemet, hogy nem akar veled talalkozni...kozben meg te mesz a fodraszhoz es reszben ezert sem talalkoztok. Valoban nagy szerencsed lesz, ha megbocsat neked. En nem tudnam ezt megbocsatani, mert mutatja a viselkedesed, hogy ezt gondolod rola, lenezed. Csak azt tudnam, hogy miert vagy vele, ha o ilyen rossz szerinted?
2010. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tanul, persze okosabban tenné, ha tőled megszabadulna. Kedvesem, te olyan p csa vagy, hogy a Mónika sóban díszvendég lehetnél. Háborogsz, hogy tanulás miatt nem ér rá, felháborít, hogy nem tud a fodrászhoz alkalmazkodni.Hörögsz, morogsz, nyafogsz.Mit lát benned ez a szegény fiú? Mert üres vagy, mint egy lufi.Ja és hisztis.
2010. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!