Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akart találkozni?...

Miért nem akart találkozni? Tényleg tanul, vagy csak szabadulna tőlem? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A barátommal tegnap találkoztunk, vasárnap ő kérdezte meg, hogy lenne-e kedvem hétfőn találkozni, mondom persze. Hétfőn átjött hozzám, délután azonban túllőttem a célon, és eléggé durvákat mondtam neki, megállás nélkül kb 10-15 percen keresztül. Valahogyan felhozódott az élet, a külön élés, és a jövő tervezés, meg hogy ki mit akar érettségi után. Mert mindketten jövőre érettségizünk. Igaz Ő 19 éves, de már van egy szakmája, de érettségit akar szerezni én meg 17 vagyok, nekem alapból jövőre lenne.

És mondtam neki ilyeneket, hogy :" Rohadt looser vagy ba*d+ hogy ennyi idősen a szüleiidel élsz, hogy képzeled hogy érettségi után még mindig szakmát akarsz tanulni? huszon évesen is az anyádékkal akarsz élni, és nem fogsz dolgozni? Tiszta gáz vagy. Mondanám hogy menjél egyetemre, de ha te mehetsz akkor ennyi erővel énis, mert nekem több eszem van mint neked... anyádék mondják meg hogy mit csinálj? tök gáz vagy..." Meg ennél durvábbakat vágtam a fejéhez, kiabáltam vele.

Nemtudom mi jött rám:S

Aztán azt eddig is tudtam hogy most évvégén rosszul áll matekbol, kidolgoztam neki a tételt a javitáshoz...csak még nem tanulta meg. Meg angolbol is rosszul áll, abbol ma javitott.

Mindenesetre tegnap este mondta msnen, hogy ezt a kiosztást nem várta tőlem, nagyon fájt neki, hogy ezeket a leordásokat pont tőlem hallja. mérges rám picit. Ma reggel irt sms-t hogy "Jóreggel Csibém, Legyen szép napod. Azért irok ilyen rövid smst, mert nemtudom hogy a tegnapi után mit kellene mondanom, De irni akartam. csók"

visszairtam.... erre irja:"igen fájt amit mondtál de az érzéseim nem változtak, attól szeretlek csók."

Délután irtam neki, hogy nem-e akar talizni,és milyen a napja. erre irja: "Szia Kedves, elég fura a mai napom, neharagudj de ma inkább készülnék a matekra ha nem nagy baj. csokollak"

Na innentől nemértem... holnap sem talizunk mert én megyek fodrászhoz, de ha nem akar találkozni akkor miért akarna velem kettesben nyaralni 3napig június végén, meg miért akarja, hogy júliusba elmenjek vele és a családjával szintén 3-4napra.? Mert ezeket tökre várja...


2010. jún. 8. 15:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és miért nem mondaná bele a szemembe, hogy 1.nem akar látni 2.nem szerelmes belém, ezért nem akar találkozni. M Szerintetek nem szeret?
2010. jún. 8. 15:46
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért csodálkozol.. Bunkó paraszt voltál vele.
2010. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Jah, szemét kis liba voltál vele, esdekelj a bocsánatáért. Én úgy kirúgnálak, hogy lábad nem érné a földet. 25/F
2010. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Oszinte leszek veled...nekem egyszer egy fiu fele ekkora kiosztast sem adott, megsem volt ugyanolyan utana mar semmi. Ha ra gondoltam, ez jutott eszembe. Soha tobbe nem beszeltem vele...persze ez mas, mert ti jartok, de te nagyon kiosztottad. El kellene gondolkodnod, mielott megszolalsz es mondd magadnak, hogy hogy jossz ahhoz, hogy barkinek az eletebe ilyen szinten beleszolj? Hat en is haragudnek a helyeben, mert durva dolgokat mondtal es ebbol is latszik, hogy nem tiszteled es becsulod ot elegge. Azert vagy vele, mert nincs most mas, jobb? Es amugy mit nem ertesz ezen? Most luzerezted le, hogy milyen hulye. Persze, hogy tanul, hogy bizonyitson. Ez a kapcsolat sem fog sokaig tartani mar es ezt csak magadnak koszonheted, ezt be kell latnod. Azt meg miert az o szamlajara irod, hogy holnap fodraszhoz mesz? Neked is vannak hibaid (a helyesirasod sem a legjobb), szoval eloszor nezz magadba, es azutan kritizald ot. Most is mintha ot hibaztatnad, pedig egyertelmu, hogy ezt a helyzetet te csinaltad magadnak...
2010. jún. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

tudom hogy az voltam:(

de légyszi válaszoljatok a kérdésekre hosszabban is.

2010. jún. 8. 15:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lehortadt, hogy hülye, nem csodálom,hogy akkor bizonyittani akar, hogy ő pedig matekot tanul.Nagyon csúnyán viselkedtél vele, az én barátom ezért már szakított volna. Hagyd, hogy hadd tanuljon, a fodrász meg nem egész délutános program, szóval holnap tudtok találkozni, ne te legyél kiakadva.
2010. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hát igen bunkó voltál vele.Nem értem miért bánsz vele így,inkább lennél rá büszke hogy tanul!!!!Manapság az ember addig tanuljon amíg lehetősége van rá.Érettségi nélkül semmit nem érsz!Tapasztalat sajnos nekem sincs érettségim csak szakmám,és most gyed után jól jönne!!!

Szerintem tanulnia is kell meg gondolkodnia.Amúgy komolyan nem értem miért bántottad meg ha szereted?


25/N

2010. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Es amugy nagyon ciki rad nezve, amit mondtal neki...miert kellett ot azert leszolni, mert 19 evesen a szuleivel el? Szulokent mondom neked, hogy ez normalis. Nem ertelek...azt mondta, hogy ki akar tanulni meg 1 szakmat. Miert baj ez? Nem otthon ulo, semmittevo. De ha ilyen velemenyed van rola, miert is akarsz vele lenni? Tudod, nem mindenkinel divat a gyereket szelnek ereszteni 18 evesen...sajnos sokaknak nincs valasztasa, de ha van, miert ne elhetne a szuleivel addig, amig meg nem teremt maga szamara egy alapot? 19, 20 eves nem oreg. Nehogy azt hidd, hogy ez a tulzott fuggetlenedesi vagy elonyodre fog valni.
2010. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy hogy nem tudod visszafogni magad vagy? Nem tudom én ha csúnyát mondok azt úgy is gondolom és nem mondom akaratom ellenére! Te hol élsz? A legtöbb fiatal huszonéves koráig a szüleivel lakik! Neked már van saját házad vagy mi? Mert már csak két éved van és lúzer leszel! Tudod csak a milliomosok tudnak ilyen korban elköltözni... Ha én lennék a barátod helyébe akkor nem akarnék veled találkozni mert bunkó pcsa vagy, de azt hogy ő miért, tőle kérdezd meg.
2010. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemsoká vizsgázik, akkor nem értem, miért csodálkozol, hogy tanulni akar inkább. Nem kell folyton rajta csüngeni. Ezen kívül lehet, hogy ő sem tudja biztosan, hogy most hogyan is álljon hozzád. Nagy mákod lesz, ha ezt megbocsátja.
2010. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!