Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél/járnál testi...

Összejönnél/járnál testi hibás nővel?

Figyelt kérdés

elsősorban férfiakat kérdezek, de nők is írhatnak, hogy ebben az esetben járnának-e ilyen férfival.


tehát: pl. kerekesszékes, sánta, hiányzik a karja. ilyesmire gondolok.


mennyiben befolyásolna ez abban, hogy meg akard ismerni?


persze tudom: itt is fokozatok vannak. a kisebb hibák csak esztétikaiak, a nagyobbak a mindennapokban is problémát jelenhetnek


2010. jún. 8. 10:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%
Régebben majdnem jártam egy olyan sráccal, akinek iszonyú gerincferdülése volt. Iszonyú balul sült el a dolog, nagyon rosszul jöttem ki belőle, én is, ő is, akkor megfogadtam, hogy soha többet nem járok semmilyen testi hibás, (rokkant) személlyel. Az ilyen személyeknek nagyon alacsony az önbizalmuk, és ez engem zavar.
2010. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Én nő vagyok, de nem látom akadályát. Mindenkinek van hibája.Kinek kisebb, kinek nagyobb.
2010. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
33%
Két pina, három mell, hat kéz: rendben.
2010. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 8. 10:33
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Egyszer jártam egy tüdőbeteg sráccal. (nem tbc-s volt, csak vmi gond volt a hörgőivel). Annyira körbevett a szeretetével, hogy szinte megfulladtam. Szakítottam vele, de nagyon maga alatt volt, hetekig keresett. A kerekes-szék esetén ugye sok minden dolog probléma, aki azt írja hogy deénigenisjárnékvele, az vagy nagyon szerelmes vagy hazudik. A többi (pl, végtaghiány) szerintem még nem is annyira gond egy kapcsolatnál.
2010. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a kerdeseddel, elgondolkodtatod az embereket. Jart mar ilyesmi a fejemben. Lehet, hogy ha elesben menne a dolog visszariadnek, de most ugy gondolom, hogy igen.
2010. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
66%
Én nő vagyok és minden további nélkül. Ha a személyisége megfog, akkor nincs akadálya. Ahogy valamelyik válaszoló is mondta, kell hozzá az, hogy legyen életkedve, némi önbizalma, ne csak sajnáltassa magát! Van egy ismerősöm, aki úgy született, hogy a kezei csak a könyökéig vannak meg. Ennek ellenére sportol, és teljes életet él, vidám, ugyanúgy eljár szórakozni, mint bárki más, rengeteg barátja van... Ha rá úgy néznék mint srácra, és nem úgy mint egy barátra, egy percig nem gondolkodnék azon, hogy a kezei miatt összejöjjek-e vele avagy sem :) 20/L
2010. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Én szerintem nem, lehet ez gonoszság részemről :( De ha az aktuális párommal történne valami, mellette kitartanék!!
2010. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Én ismerkedésnél megmondom őszintén megijednék ettől. Nem ezstétikai okok miatt,hanem hogy a mindennapokban problémát okoz. De ha a mostani párom ne adj isten kerekesszékbe kerülni,vagy levágnák a fél kezét 150%ig biztos vagyok benne,hogy nem hagynám ott.Semmi pénzért.
2010. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

igen. azért tettem föl, mert szerintem sokan visszariadnak az ilyesmitől, még ha itt nem is fogják bevallani,de így van.


rossz belegondolni, hogy mi van ha mi járunk így? (baleset miatt - bármikor megtörténhet, még ha nem is gondolunk rá)


és ugyanazokat a reakciókat fogjuk visszakapni, ahogy most reagálunk. (tehát pl. a megriadás)

2010. jún. 8. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!