Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ilyen még nem...

Mit csináljak? Ilyen még nem volt!

Figyelt kérdés

A párommal távkapcsolatban élünk (egy éve, amúgy 3 éve vagyunk együtt). Amúgy nagyon jól működik mindent mindig megbeszélünk, nem volt hiszti, féltékenykedés, nagyon stabil kapcsolatunk van. Most eléggé ki vagyunk mind a ketten, mivel most van a vizsgaidőszakunk, frusztráltabbak vagyunk...Sokat beszélgetünk és eddig úgy tűnt mindent megtudunk oldani. Kb. egy hete megváltozott valami...mintha "feladta" volna (pedig már csak két hetet kell várnia!)...este nem jön beszélni messengerre, helyette inkább focizik (aminek örvendek, de sem előtte sem utána nem beszélünk)...mielőtt lefeküdne pedig filmet néz...akkor azért nem beszélünk:-S Tudom, hogy nem csal meg, mert ezeken a bizalmi kérdéseken túl vagyunk...És azt is tudom, hogy nagyon szeret, mivel nem rég még eljegyzésről beszélt...tudom, hogy én vagyok a mindene és hogy nagyon ragaszkodik hozzám...a napokban mégis alig beszéltünk, nekem pedig pont most lenne szükségem pár jó szóra...ezt mondtam neki is, de szerinte nem így van, ő szeret beszélni velem...sajnos úgy látom "feladta":( megunta...jön a nyár, de még utána egy év van ami távkapcsolat...most úgy elbizonytalanodtam...pedig szeretem:(

Tehetek valamit?


2010. jún. 8. 07:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ha elmondod a problémáidat a barátodnak, vagy csak ha már jelzed sokszor, hogy "hiányzik a hangod", egy idő múlva neki kötelező feladattá fog válni az msn veled, mint suliban a tanulás. amihez természetes, hogy érthető, hogyha kell a pihenés. suliszünet/msn szünet....
2010. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok

még annyit, hogy néha én annyira megbízom a barátomban, ,hogy tökéletesen nem érdekel, hogy hol van, mit csinál

persze ez max 1 napig tart és estére már kell a jóéjt sms.

a maximális bizalom tényleg néha közömbösséget szül, ,amit te nem érzel....hiába a megbízható társ

2010. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

magyarán:

sz*rd már le, hogy nem ír, majd ír holnap.

2010. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hamarabb nem tudtam reagálni, nem voltam gépnél...

o8:45

"Most a távolság egy kicsit segít, hogy ne telepedhess rá, de mi lesz, ha együtt lesztek? "

ez elég vicces kérdés, mert nem vagyok rátelepedve...azt csinál amit akar, akkor amikor akar, oda megy akivel és oda ahova akar...2 évet együtt voltunk távkapcsolat nélkül és nem voltam "rátelepedve" És az 5-1o percet szimbolikusan érteni! Nekem arra lett volna szükségem hogy tegnap meghallgasson akár 1o percben akár 5 percben, de ehelyett fontosabb volt a film nézés...nem mintha utána nem lehetett volna:-S csak ennyi...



Amúgy sosem volt "kötelező" messengeren vagy akár telefonon beszélni, mindig magától jött, ha éppen egyikünk mást csinált nem volt belőle gond...sőt én mondom, hogy moccanjon meg otthonról menjen, csináljon valamit...ne gyepesedjen a gép elé...de tegnap szerettem volna beszélni vele és akkor sem tudtam, ahogy már több napja ez esett rosszul...



Biztos stresszesek vagyunk, és lehet nekem is toleránsabbnak kéne legyek... vizsga vizsga hátán:( Beszéltem vele, felhívtam, nem értette mi bajom, neki fel sem tűnt a tegnap este hogy esetleg megbántott azzal hogy nem hallgatott végig:)) (férfiak:P)

Aztán megbeszéltük a dolgokat és hogy mindennél jobban szeretjük egymást és marhaság ezen enni magunkat és lövögetni egymást.

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 8. 13:23
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!