Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tolerálod párod kapcsol...

Meddig tolerálod párod kapcsolatát az exekkel?

Figyelt kérdés
Az enyém (noha az elején azt állította, akivel vége, azt törli mindenhonnan) időnként fel-felhívja őket, egy-két közös kirándulás is volt (kettesben), és engem zavar, szerintem többen vagyunk így a kapcsolatunkban, mint kellene, ő úgy gondolja, túl féltékeny vagyok.
2010. jún. 7. 19:40
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Régen rossz, ha az exek befolyásolják a kapcsolatot. Ha tönkremegy, ahhoz nekik semmi közük, csak kettőtöknek. A párod szabad ember, azt csinál, amit akar, azzal akivel akarja. Beszámolnia sem kell minden pillanatáról, de kirándulás elhallgatása már elég necces.

Minden esetre szerintem fölösleges balhézni, ha el akar hagyni, úgyis elhagy, ha nem akar, akkor meg nem.

2010. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
100%
19.51-es vagyok. Bocsi ha megbántalak de én úgy gondolom hogy ez a kapcsolat halott ügy. Nem tudom mióta vagytok együtt, de az ilyen kapcsolatból én minél előbb kilépnék, mielőtt még több fájdalom ér.
2010. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Mellesleg nemrég szakított velem, csak a múltra nézve tettem fel végülis a kérdést, mert sorba jönnek fel bennem a lenyelt dolgok.
2010. jún. 9. 16:02
 34/40 anonim válasza:
77%
Én fordítva válaszolok :)mert nekem a párom nem nagyon szol érte hogy szinte napi kapcsolatba vagyok az exemel de az exem mostani barátnője már nem így gondolja hogy bízni kénne bennük :)
2010. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
100%
biztos nem hagynám, hogy KETTESBEN kiránduljon vele... nem érdekelne, hogy túl féltékenynem tart.:o
2010. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
74%

Azért az éjfél utáni hozzászólás elég szélsőséges... de én azt mondanám, közös kirándulás kizárt dolog. Kiránduljon mindenki a párjával!

Kedves kérdező a kérdés kiírásban jelen időben kérdezel, akkor mikor szakítottatok?Vagy én nem értem.

2010. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Jelen időben írtam, de már előtte szakítottunk, 1,5 hónapja. Pontosabban ő. Csak több értelme volt jelen időben kiírni, és most próbálom emészteni a történteket.
2010. jún. 9. 19:32
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Sokat ne búsulj rajta!Az ilyen pasik sztem egyszerre több vasat szeretnek a tűzben tartani,ez hosszú távon nem valami jó tulajdonság....Ja és ráadásul nem is valami gerinces, mert ha nincs teljesen túl valakin, akkor ne bonyolódjon bele egy komolyabb kapcsolatba...Fel a fejjel,jön majd ennél értékesebb kapás is:-)))))))
2010. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Nem vagy/voltál túl féltékeny. A kirándulás nekem is nagyon erős, pláne két napra, ott alvással. Az ex azért ex, mert már nem szeretik egymást és/vagy valamiért nem működött már. A ritkán váltott sms, email, telefonhívás még belefér, hiszen együtt voltak, és egy ideig a szakítás után szerintem még elfogadható. De utána, hacsak nem egy a társaság, vagy nincs közös gyerkőc akkor nem lesz fontos a másik egy idő után, mert ott a jelenlegi társ és nem lesz miért keresni a másikat. Ez az én véleményem.

Kérdező szóval igazad van, hogy ezt furcsállod, és remélem nem miatt szakított veled, mert túl féltékeny voltál, mert ez alapján ez természetes reakció volt részedről.

És egy jó tanácsot fogadj el, utólag már ne próbáld emészteni, hiszen nem lesz jobb semmi attól, hogy megemészted amit tett veled. Maximum fogadd el, hogy ez így volt, a volt párod ilyen volt, és erről nem te tehetsz. Nem feladatod megemészteni, mert addig is csak rágódsz a dolgon és nem hagy nyugodni. Tudom miről beszélek, ne foglalkozz vele.Csak tönkretesz a tudat és egyre szomorúbb, vagy dühösebb leszel, amire pedig nincs szükséged.

Minden jót!

22L

2010. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
09.30. Tök aranyos vagy, köszi:-). Bár a nem emésztést másképp gondolom kicsit, szerintem az a jó, ha az ember átforgatja, megemészti dolgokat, mert (akárcsak fizikai szinten) így tud "távozni az anyag":-). Ami meg értékes volt, az bent marad.
2010. jún. 10. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!