Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tolerálod párod kapcsol...

Meddig tolerálod párod kapcsolatát az exekkel?

Figyelt kérdés
Az enyém (noha az elején azt állította, akivel vége, azt törli mindenhonnan) időnként fel-felhívja őket, egy-két közös kirándulás is volt (kettesben), és engem zavar, szerintem többen vagyunk így a kapcsolatunkban, mint kellene, ő úgy gondolja, túl féltékeny vagyok.
2010. jún. 7. 19:40
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%
Felőlem tarthatja a kapcsolatot az ex-szel mindaddig, amíg az ex tudja, hogy most én vagyok a párja, ő már legfeljebb jóbarát. Volt már olyan pasim, akinek az exe is a társaságunk tagja volt, és a pasi megkért, hogy közös programokon ne csókolgassuk egymást, hogy ne okozzunk az exnek fájdalmat. Aztán kiderült, hogy még teper a nőnél, hátha visszafogadja, és így el is hallgatta előle, hogy együtt vagyunk.
2010. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
A kirándulás egyértelműen nem oké.
2010. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 11 évig volt egy férjem. A mostani férjem eleinte félt (nem az a jó szó rá, hogy féltékeny volt), hogy mivel közös múltunk van nem kevés, visszamegyek a volt férjemhez (ugye válóperkor, egy-két dolog miatt találkoztunk). De megértette, hogy nekem eszem ágába sem lenne visszamenni, de akárki másra is lecserélni Őt. Jelenleg az van, hogy névnapokon, szülinapokon, karácsonykor egy-egy sms, esetleg telefonhívás (mindig a volt férjem hív, én csak sms-t küldök), de ehhez azért ragaszkodom, mert nem haraggal váltunk el és azért nem egy idegenről beszélünk.
2010. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem MAX az fér bele, hogy nagyon ritkán email-ben megkérdezze, hogy van az ex. Több semmi. (De ez is felesleges, mert hátha az ex még érzéseket táplál, és a párod érdeklődése még biztatja is. )

Miért nem maradt vele, ha annyira érdekli?

Szerintem beteges találkozgatni az exünkkel, pontosabban oltári kavarás!

2010. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
82%

Én egyetlen egyszer akadtam ki az "ex" re, akkor választás elé állítottam a páromat...a csajszi túl messzire ment azzal az sms-el hogy "köszönöm hogy vagy nekem, szeretlek" mikor már egy éve a párommal voltam...nem bírta a csaj felfogni, hogy vége...ekkor jött el a pillanat arra, hogy drasztikus lépésekre szánjam el magam:-S

Azóta se hm se bá...és nem tolerálnék sem egy kirándulást sem semmit...ez van...

2010. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
81%

csatlakozo azokhoz,akik szerint egy kettesben kirándulás már nem férne bele

ráadásul UTÓLAG elmesélve,hogy ne legyen neked rossz

ha minden oké vele egy: veled járna kettesben kirándulni, kettő: ha van is annyira jóban az exével, hogy vele megy,téged meg otthon hagy, a minimum hogy előre megbeszéli veled


én szerncsés vagyok: a gyerekem apja és a jelenlegi párom jóban vannak. a gyerekem apja szerint: sajnálja,hogy nekünk vége,de látja,hogy boldog vagyok és a gyerek is az és ennek örül. A jelenlegi párom szerint: az exem "áldozata" esetleges hibái miatt "nyert " meg ő engem,így tiszeteletben tarja a helyét és az "áldozatát"


tehát nálunk az ex-el való kapcolatartás túl megy az egy-két sms-en, de szigorúan a párom jelenlétében (volt,hogy ő hívta meg hozzánk szent estére,hogy ne legyen egyedül, nem is én) és többször hangsúlyoztam neki,hogy csak annyira és oly mértékben,ami őt nem teszi féltékennyé vagy bizonytalanná. Mert nem az ex-emmel élek, nem vele tervezem a jövőt, hanem vele.....

2010. jún. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Hát igen, ráadásul az egyik exnek "ő volt az igazi". Lehet, hogy hízeleg a páromnak ez?
2010. jún. 7. 20:34
 18/40 anonim ***** válasza:
67%
Milyen különböző válaszok... Az én toleranciám csak addig terjed, hogy, ha szembejön az utcán az ex, akkor odaköszön, ennyi. Semmi puszi, sms, e-mail, iwiw-üzenet, miegyéb. Ha pedig a hátam mögött találkozót szervezne velük, azonnal kiraknám a szűrét. Te roppant türelmes nő vagy, én már kidobtam volna. Különösen mulatságos, hogy még Te vagy túl féltékenynek beállítva, ugyan már. Annyira elvette az önbizalmadat, hogy tényleg nem vagy biztos benne, hogy jól látod a viselkedése hiányosságait...
2010. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
46%

A kérdező kommentje:

Hát igen, ráadásul az egyik exnek "ő volt az igazi". Lehet, hogy hízeleg a páromnak ez?



ergo kerek perec kimondta,hogy utána már csak kevsbé "Igaziak" lehetnek?

szerintem hagyd a francba

azért ne legyél vele,hogy bebizonyítsd,hogy meg tudod tartani és majd felnősz az ex"Igazi"hoz


ne hazudj magadnak

az a pasi aki az exéről így nyilatkozik a jelenleginek az még az exébe van belezúgva, te csak egy pótlék vagy

igaz, a te dolgod, ha neked ez megfelel

2010. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Nem a párom mondta az exének, hogy ő az igazi, hanem fordítva.
2010. jún. 7. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!