Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tolerálod párod kapcsol...

Meddig tolerálod párod kapcsolatát az exekkel?

Figyelt kérdés
Az enyém (noha az elején azt állította, akivel vége, azt törli mindenhonnan) időnként fel-felhívja őket, egy-két közös kirándulás is volt (kettesben), és engem zavar, szerintem többen vagyunk így a kapcsolatunkban, mint kellene, ő úgy gondolja, túl féltékeny vagyok.
2010. jún. 7. 19:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
68%

jaj bocs félreolvastam


akkor valóban a hiúságát legyezgetheti, csak nem túl korrekt

most így akkor két ember érzéseivel játszik: a tiedével sé a ex-lányéval

ez sem szebb.....

2010. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
81%
ha még a kapcsolat elején tartanánk én megmondanám ennek a pasinak, hogy ok semmi gond.. de többet nemkell hogy jöjjön..
2010. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
8%

Nekem az a véleményem erről, hogy az ÖSSZES EX ELMEHET A BÚSBA! Én ezeket a ribancokat csak egyszerűen f...szkópénak tudom nevezni.


A helyedben NEM ENGEDNÉM MEG hogy a párom az sz..ros exeivel kirándulgasson csak úgy, főleg hogy képes CSAKIS MIATTUK elhallgatni ELŐLED! Nos, ez azért sejtet valamit az hiszem. A helyedben én kicseszném a páromat, ha ilyesmit megtudnék.


Az ex az ex. Nem kell hívogatni telefonon, nem kell vele levelezgetni, s..getnyalni születésnapkor, s..ggnyaló beteg b...rom képeslapokat küldözgetni egymástól.


Az én párom exe is ilyen volt. A csaj nagyon bele volt zúgva a páromba és amikor megtudta, hogy összejöttünk (azért hangsúlyozom, hogy akkor már fél éve szakítottak, mert a csaj tré) akkor a csaj iwiw-en s...ggnyalós véleményt írt a páromról. Természetesen a párom nem engedélyezte a közzétételt, letörölte. A csaj bepróbálkozott, hogy hátha meglátom és akkor mint új csajszi lekopok. Arról nem is beszélve, hogy régi közös képük még mindig kint virított. Aztán természetesen gyorsan leszedte, amikor meglátta, hogy engem mindenkinél jobban szeret a párom és a próbálkozásai kudarcba fúltak.


Azóta béna "kívánom neked az igazit!" meg bla bla duma a barátságról meg bla bla Cohen idézetes képeslapokat küldözgetett a páromnak még egy időben, aztán ezekkel is lekopott. Hála az ÚRnak!



Ennyire számítók az exek.


Utálom az összes ilyen exet, legszívesebben nekik rendeznék holokausztot.

2010. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
16%

ÁÁÁ elírtam!!! Előző vagyok!!! Teljesen félrebeszéltem. Szóval nem "Cohen" idézetet írt a csaj neki mindig, hanem "COELHO". Hüly-je vagyok. Összekevertem az írót a zenésszel...késsz....este van...fáradt vagyok. Na.


:D:D

2010. jún. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
66%
idegesítőek az biztos.. és szerintem szánalmas az ha már nincs együtt egy pár és az egyik fél továbblép a másik meg nem..
2010. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Azért a holokauszt kicsit erős, ne hozzuk ide.
2010. jún. 8. 10:46
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hagynám,mármint a kirándulgatást!

Azért ami sok az sok.És miért járnak kirándulni 2en senki tudta nélkül?Kész röhej akkor inkább hallgatott volna örökre!

2010. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar a dolog egy bizonyos szintig. Pl. egy véletlen összefutás és egy rövid beszélgetés szerintem teljesen normális olyan embereknél, akik nem haragban váltak el. Vagy egy képeslap/sms ünnepek alkalmával szintén kedves gesztus ilyen esetben. Nekem még külön szimpatikus is, ha valaki így viszonyul az exeihez, és képes békességben lezárni a kapcsolatait.
2010. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy párom, nem működött a házassága, a mi kapcsolatunk annál inkább, így elváltak. De előtte mikor már nem laktak együtt, de még nem váltak el, sőt a válás után is minden nap beszéltek, azt mondta akkor, hogy őt érdekli, hogy mi történik a csajjal, minden nap megbeszélik ki mit csinált, és hogy lehet ez egyszer megváltozik, de most ez van. A nő persze végig azon volt, hogy visszaszerezze, éppen ezért SE toleráltam a mindennapi kapcsolattartást. Aztán amikor már férjhez ment a nő és lett gyereke, onnantól nem volt ilyen többet, viszont a sok stressz miatt amit ez okozott, idővel ki is szerettem a páromból, és 2 év múlva el is hagytam. Hát ezt érte el vele...
2010. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Én erre csak azt szoktam mondani,hogy az ex a múlt, én meg a múlt-jelen-jövő vagyok:)

A férjem volt,hogy beszélt egyszer-kétszer az exével,de még a kapcsolatunk első éveiben. Engem is olyan évente felhív az exem,hogy mi van velem,de ennyi még belefér. Addig nincs gond,míg ilyen ritka és elmondjuk egymásnak.

2010. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!