Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tolerálod párod kapcsol...

Meddig tolerálod párod kapcsolatát az exekkel?

Figyelt kérdés
Az enyém (noha az elején azt állította, akivel vége, azt törli mindenhonnan) időnként fel-felhívja őket, egy-két közös kirándulás is volt (kettesben), és engem zavar, szerintem többen vagyunk így a kapcsolatunkban, mint kellene, ő úgy gondolja, túl féltékeny vagyok.
2010. jún. 7. 19:40
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy kitörli őket mindenhonna túlzás és gyerekes. Attól még a másik ott lesz és bármikor meg tudja nézni, és akkor is ismeri. Ha néha felhívja pl születésnapján. Az se baj, de kirándulni menjen vele! Egyrészt igazad van de másrészt túlzás hogy törölje őket.
2010. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%
Én semeddig. Lehet, hogy gonosz vagyok, de az ex az maradjon ex (jó, mondjuk ha közös gyerek van, az más). Ő a múlt, én pedig a jelen. :)
2010. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
62%
Ezzel kapcsolatban nekem is bajok szoktak lenni, mert én is nagyon féltékeny vagyok :$ Mondjuk szerintem azzal még semmi baj nincs, ha fel hívja néha-néha. Azért a közös kirándulást már nem nézném jó szemmel én se...
2010. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
61%
Szerintem semennyire nem kell tolerálnod. Kérdezd meg tőle hogy ő mit szólna fordított helyzetben. Ha nem zavarná akkor elgondolkodnék hogy szeret-e egyáltalán. Ne haragudj hogy ezt mondom, de én így gondolom.
2010. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam, hogy törölje őket, ezt ő mondta. Volt olyan, hogy elment az egyik volt barátnőjével kirándulni, és utólag mondta meg, mert hogy az nekem milyen rossz lett volna, ha előre tudom...
2010. jún. 7. 19:51
 6/40 anonim ***** válasza:
78%

Én azért voltam kapcsolatban valakivel, mert emberileg értékesnek tartom, meg mert szerettem. Attól, hogy már nem szeretem, még mindig jó embernek tartom őket, így még mindig nagyon jó barátságban vagyok az eddigi exeimmel. És mert a jelenlegi barátnőm is értelmes, ezt ő is belátja :)

Persze ehhez az is kell, hogy kultúráltan váljanak el útjaink.

2010. jún. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
71%

Semeddig se.

Bocsi mindenkitől, de ti komolyan hagynátok, hogy a párotok az exével "kiránduljon"?! Főleg kettesben. És szerintetek mi történik a kirándulás alatt?? Ez nem hülyeség, meg féltékenység - ha ennyire nem volt jó neki az exével (kvázi nem maradtak együtt), akkor most minek találkozgatnak? Én tuti kiraknám a pasit/csajt. Azért ne nézzen már hülyének...

2010. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
19:51, néha azt mondja zavarná, néha hogy nem,bár (viccesen) be-beszólogat, ha valaki megölel,megpuszil. Volt, hogy az egyik exszel elment, két napos kirándulás volt, de azt mondta, külön aludtak.
2010. jún. 7. 19:54
 9/40 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Addig nincs is baj, ha közösségi portálon még mindig ismerősei egymásnak, miért ne. Ha felköszöntik egymást, vagy egy-egy érdeklődő levelet váltanak az is klassz dolog. A kirándulás számomra már sok(k) lenne, pláne ha ezt utólag közölné velem a párom.
2010. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%
"Azt mondta"... én meg azt mondom, hogy villamos vagyok. Na? Mondani bárki tud bármit. Ne légy ilyen naiv.
2010. jún. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!